Vasaros poilsio stovykla „Aš tarp kitų -2019“

Panevėžio kultūrizmo klubas „Giliukas“ bendradarbiaudamas su Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija organizavo vaikų vasaros ir poilsio stovyklą 1- 4 klasių mokiniams „Aš tarp kitų -2019“.

Stovyklautojai kūrė sėkmingo bendradarbiavimo taisykles, vyko smagios estafetės, kvadrato varžybos, krepšinio treniruotė.

Edukacinėje – pažintinėje išvykoje į Šiaulių rajoną, Alpakų ūkį patyrė daug teigiamų emocijų. Vaikai susipažino su daugiau nei 80 alpakų, bei kitais egzotiniais gyvūnais – lamomis, kupranugariais, mini karvėmis, avimis, poniais, asiliukais ir įvairiais laukiniais gyvūnais.

Aplankė Kernavę, Trakus. Įdomi ir informatyvi Trakų istorijos muziejaus ekspozicija Salos pilyje nukėlė stovyklautojus į kunigaikščio Vytauto Didžiojo laikus.

Nepabūgę alinančių karščių, lankėmės Vilniaus Sky parke. Tai buvo aktyvi, sportinė diena su puikia draugų kompanija.

Paskutinę stovyklos dieną aplankėme draugus Jaunuolių dienos centre. Stalo žaidimai, fotografijos studija, dainavimo studija, relaksacijos kambarys, dailės ir technologijų užsiėmimas, pasigaminant raktų pakabuką, daugumai tai buvo pirmoji patirtis su negalią turinčiais žmonėmis, bet tai kartu ir pamoka, kad visi žmonės gali būti puikūs žaidimų partneriai, draugai.

Teatre „Menas“ stebėjome spektaklį „Pikseliukai arba kas telefone gyvena“.
Stovykloje vaikai ugdė atradėjo, tyrėjo dvasią. Buvo sudarytos sąlygos vaikams turiningai leisti laisvalaikį ir užsiimti jiems įdomia veikla, susipažinti su krašto istorija, lankytinomis vietomis. Dalyviai įgijo pasaulio pažinimo, istorijos, kultūrinių vertybių puoselėjimo žinių, aktyviai judėjo, įgijo žinių, mokėjimų ir įgūdžių apie sveiką gyvenseną. Aktyvi, įvairialypė veikla žadino geras emocijas, teigiamus charakterio bruožus, vertybines nuostatas: stengtis augti sveikam, stipriam, tausoti ir stiprinti savo sveikatą, tapti ištvermingam, vikriam, taisyklingos laikysenos.

Stovyklos vadovai dėkojo vaikams už aktyvų dalyvavimą stovyklos veikloje ir linkėjo daug naujų draugų, turiningos, smagios, sveikos vasaros!

Vadovai Raimundas, Jūratė ir Miglė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: