LaisvalaikisPramogos

Vasaros pramogos šeimoms, norinčioms pabėgti nuo miesto šurmulio

Šeima – pats brangiausias turtas, tad su ja norisi praleisti kuo daugiau kokybiško laiko. Pramogos šeimai padės kurti tvirtą ryšį bei nuostabius atsiminimus, kurie vėliau sukelia plačią šypseną veide.

Vasara yra puikus metas, leisti laiką gamtoje, nes gražus oras, kviečia džiaugtis šiluma, kuri Lietuvoje, deja, užsibūna neilgai. Taip pat šiuo metų laiku, vis dažniau norime stabtelėti gamtoje, pajusti jos jėgą, atsikvėpti nuo miesto šurmulio.

Edukacinės pramogos šeimai

Nors vasara vaikams asocijuojasi su pabėgimu iš mokyklos, vis dėlto tai nereiškia, jog reikia visiškai apleisti mokslą. Juk mokytis galima įdomiai ir linksmai!

Pirmasis alpakų veislynas Trakų rajone kviečia susipažinti su mielaisiais gyvūnais. Ekskursijos metu atvykusieji sužinos, iš kur kilo ir kaip į Lietuvą atvyko pirmosios alpakos, kuo jos minta, kaip tarpusavyje bendrauja ir kuo ypatingi šie gyvūnai. Taip pat galės alpakas paglostyti, pavedžioti už pavadėlio, su jomis nusifotografuoti, pamaitinti iš savo rankų atsivežtais obuoliais, morkomis arba veislyno turimu maisteliu.

Levandų kvapas padeda atsipalaiduoti, palengvinti skausmus ar net gydyti. Šios gėlės naudojamos gydant depresiją, o jų eterinis aliejus – stiprus antiseptikas, gydantis paprastuosius spuogus ir saulės nudegimus. Tai tik maža dalis to, ką galima papasakoti apie šias nepaprasto grožio ir aromato gėles… Tad siūlome su jomis susipažinti iš arčiau!

Edukacijos metu ūkio svečiai bus supažindinami su levandų auginimu, panaudojimo būdais bei šių violetinių žydinčių augalų teikiama nauda. Pristatomi vaistiniai augalai ir jų išskirtinės savybės. Po edukacinio pristatymo laukia kvapų ir arbatos degustacija. Visi norintys galės nusifotografuoti levandų lauke – Provanso stiliaus sode.

Bene kiekvienas iš mūsų bent kartą svajojo praskleisti Visatos paslapties šydą… Lietuvos Etnokosmologijos muziejus kviečia atrasti mažiausias Visatos daleles bei stebėti žvaigždžių išsidėstymą joje!

Žvaigždžių stebėjimas prasidės 1–1,5 val. po saulėlydžio. Žvaigždžių gidas supažindins su naktinio dangaus objektais – mėnuliu, planetomis, žvaigždėmis ir jų poromis, spiečiais, ūkais bei galaktikomis. Visus šiuos dangaus kūnus atvykusieji išvys pro vieną galingiausių Europoje teleskopų.

Aktyvios pramogos šeimai

Ar esate girdėję apie burbolą? Tai burbulų futbolas! Burbulinis futbolas – tai vienas geriausių būdų linksmai ir aktyviai praleisti laisvalaikį bei išbandyti vienas kitą šiek tiek ekstremalesnio futbolo aikštelėje.

Šio žaidimo tikslas – įmušti įvartį į priešininkų vartus, tačiau tam nereikia didelio fizinio pasiruošimo ar gilių įgūdžių sporte! Griaukite, verskite, stumkite – darykite viską, kad laimėtumėte, nes čia – taisyklių ir skausmo nėra! Burbulinis kostiumas suteikia visapusišką apsaugą, todėl žaisti gali įvairaus amžiaus vyrai ir moterys bei vaikai, o kiekvienas iš pažiūros skausmingas griūvimas tampa didžiule juoko doze.

Draugiškas lankų mūšis indėnų kaime Vinetu – tai komandinis, azartiškas ir energingas žaidimas su lankais ir strėlėmis, kuriame šaudoma ne į taikinius, o į priešininkus. Specialiai tam paruoštoje aikštelėje dalyviai su galvos apsaugomis šaudo specialiomis, saugiomis strėlėmis su paminkštintais antgaliais, kurios smūgio metu nesukelia skausmo. Todėl žaidimas yra saugus ir tinkamas žaisti ir vaikams (nuo 10 m.), ir suaugusiems. Fizinio pasiruošimo žaidimui nereikia, svarbiausia gebėti įtempti lanko templę ir nepamiršti geros nuotaikos! Mūšis vyksta indėniškoje aplinkoje kartu su indėnu.

Skaitykite daugiau apie vasaros pramogų idėjas savaitgaliams.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close