Vasaros sezonas Zarasuose atidarytas. Pramogos laukia turistų

Turistinį sezoną šiais metais Zarasai pasitinka ir vėl atsinaujinę, ir pristatantys dar daugiau vandens pramogų. Pasak rajono mero, turistams ir lankytojams paruošta ir kultūrinė, ir pramoginė programos.

Vasariškai šiltais orais apdovanojusi gegužė maudynių ir poilsio sezoną šiemet leido pradėti gerokai anksčiau. Tačiau birželio pradžioje apie vasaros sezono pradžią skelbiantys kurtortai, liko ištikimi tradicijoms ir šiemet, nuo birželio oficialiai laukia turstų. Ne išimtis ir Zarasai, paruošę ne tik pramoginę, bet ir kultūrinę vasaros programą:

Anot mero, turistų laukia kaimo turizmo sodybos, vandens pramogas siūlantieji ir , žinoma, paežerės, kurios sutvarkytos ir paruoštos madymosi ir poilsiavimo sezonui:

Ir žinoma, vasara Zarasuose jau neįsivaizduojama be apsilankymo Didžiojoje saloje. Čia veikiantis vandens lynų parkas šiemet, anot mero, adrenalino mėgėjus pasitinka su dar daugiau elementų vandenyje, tad bus galima atlikti ir daugiau triukų, o mažiesiems taip pat atsiras nauja pramogų vieta:

Zarasai vasaros sezoną jau pradėjo ir laukia visų norinčių pailsėti, papramogauti ir atrasti ežerų kraštą iš naujo.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: