Organizatorių nuotr. 

Vasaros uždarymo šeimų piknikas Velžyje

Pernai suorganizavus šeimų pikniką jautėmės laimingi, nes jūs dovanojote daug šypsenų ir daug gerų žodžių, taip pat ir prašymų, kad šis renginys būtų tradicinis. Įgyvendinome pažadus, renginys tampa tradiciniu, nes organizuojamas jau antrą vasarą.

Šiuo vasaros pikniku siekiame suburti kuo daugiau jaunų šeimų, kad bendrautų, smagiai leistų laiką su šeima, draugais, sportuotų, išbandytų dar nebandytas naujoves.

Renginys dalinai finansuojamas valstybės biudžeto lėšomis, kurias skyrė  Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2022 metų veiksmų plano priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Kaip ir pernai šventė prasidėjo tinklinio varžybomis, kuriose rungėsi įvairaus amžiaus tinklininkai. Varžybas organizavo Panevėžio r. savivaldybės Velžio seniūnijos sporto metodininkė Karolina. Buvo smagu žiūrėti į besivaržančias komandas.

Bendruomenės nariai buvo kviečiami prie vėlyvųjų pusryčių stalo, pavaišinti draugą savo atsineštu patiekalu ar paragauti bendruomeninės kiaušinienės. Prie pusryčių stalo vaišių prisidėjo – Panevėžio centrinis turgus, A. Končienės įmonė, AB Velželio duona, Sima Kergytė, Skaistė Stuknė, Dembavos medelynas, Elmenhorster. Ačiū AB Linas, kurie dovanojo lino atraižas, puošusias stalus, Ėriškių kaimo bendruomenė paskolino savo didžiąją keptuvę kiaušinienės kepimui, kurią vos įstengėme atsigabenti.

Renginio dalyviai galėjo dalyvauti pasirinktose veiklose, kurios buvo vykdomos suskirstytose erdvėse Nevėžio upės slėnyje. Veikė vaikų turgelis, mažieji prekeiviai galėjo parduoti savo nežaidžiamus žaislus, neskaitomas knygas, išaugtus drabužėlius. Panevėžio šeimų asociacija dovanojo smagius lauko žaidimus: burbulinis futbolas ne tik smagiai žiūrėjosi, bet ir žaidėsi, galima buvo pastatyti didelį kortų namelį. Norintieji galėjo pažaisti „Medinė antis“ lauko žaidimais ir nusispalvinti gipsinę figūrėlę „Užimtumas vaikams“ organizuotoje veikloje.  „Saulės mandala“ užkvėpino visą pievą savo eterinių aliejų edukacine veikla. Panevėžio r. visuomenės sveikatos biuras suteikė šansą renginio dalyviams pasivažinėti Trike triračių trasa. Raudonasis kryžius pamokė kaip teisingai atlikti šešis pagrindinius pirmos pagalbos veiksmus. Visapusiško lavinimo centras su Yamaha muzikos mokykla vaikus kvietė į muzikinį, kūrybinį užsiėmimą.

Po pietų prasidėjo smagybės vaikams! Putų šou buvo viena laukiamiausių atrakcijų, tokiame karštyje vaikai galėjo linksmintis putų kalnuose, krykštauti ir atsigaivinti.  Vakare, kai visas šurmulys nurimo, Velžio gyventojai ir svečiai buvo pakviesti į įspūdingą ugnies šou. Šias dvi pramogas dovanojo pagrindinis renginio rėmėjas – Glass Baltic.

Kiekvienas apsilankęs galėjo traukti laimingą bilietėlį ir laimėti puikių prizų už kuriuos turime padėkoti savo draugams: UAB Vaiga, Aromama, UAB Kamratas, Sandros artelė, Bičių lobiai, Zimani perlas, Ponia virvė, Juara kosmetika, Lapute.lt, Sebamed Lietuva, Manilla, Gudručių klubas, Popcorn Mood, Angelo sapnas, Ūkų takai, Bunny hood, Grybų rojus, Timber Tap, Panevėžio centrinis turgus.

Visa bendruomenė tariame jums patį didžiausią AČIŪ visiems, kurie buvote kartu, visiems prisidėjusiems prie renginio įgyvendinimo! Iki kitų pasimatymų.

Organizatorių nuotr. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: