Lietuvos naujienos - Sveikata - 2021-07-11

Veido plastika ir jos teikiami privalumai

Įsibėgėjus senėjimo procesui, veidas praranda savo jaunatvišką įvaizdį, atrodo labai pavargęs, veido riebalai nyksta, veido putlumas taip pat prarandamas ir oda ilgainiui tampa suglebusi. Kai hialurono rūgšties ir botulino toksino injekcijos nebeteikia ilgalaikių rezultatų, tokiu atveju reikia rinktis veido plastiką. Kadangi, šiai operacijai yra naudojamos pačio paciento ląstelės, todėl iki minimumo sumažėja alergijos ir ląstelių atmetimo pavojus. 

Riebalų ląstelės, paimtos iš kūno zonos, kurioje yra nepageidaujamo riebalinio audinio, padeda atkurti veido odą, lėtina senėjimo procesą ir natūraliai atjaunina. Po veido riebalų persodinimo pagerėja odos būklė, yra išgaunamas gaivaus veido efektas. Riebalus galima suleisti į paciento skruostus, smakrą, paakius ir lūpas.

  • Operacijos metu riebalai iš atitinkamos kūno vietos yra išgaunami sertifikuota įranga, naudojant specialias siurbimo kaniules per mažą pjūvį. Surinkti riebalai yra specialiai apdorojami, o paskui, pasitelkus moderniausią Lietuvos riebalų persodinimo įrangą, persodinami ten, kur jie reikalingi.
  • Ne visos persodintos ląstelės prigis kūne, todėl persodintų ląstelių bus šiek tiek daugiau, ir tam tikrą laiką po operacijos veidas bus kiek labiau patinęs toje srityje, kurioje buvo suleisti riebalai. Per kelis mėnesius limfinė sistema išvalys nereikalingas riebalų ląsteles. Modernios įrangos dėka prigyja apie 90 procentų persodinto riebalinio audinio.

Maždaug 3 savaites rekomenduojama vengti aktyvios fizinės veiklos, tiesioginių saulės spindulių ir saulės vonių. Gijimo procesas trunka apie savaitę, gali atsirasti mėlynių, o riebalų įskiepijimo ir ištraukimo srityje gali išlikti stiprus patinimas, taip pat liks vos pastebimas randas, bet ir jis po laiko išnyks. Galutinį rezultatą galite įvertinti po 3-6 mėnesių, nors pradinis rezultatas džiugins jau po mėnesio. 

Galbūt Jus dar domina ir kūno riebalų nusiurbimas? Riebalų nusiurbimas yra viena populiariausių kosmetinių operacijų, dėl kurios paciento kūno linija tampa išraiškingesnė ir gražesnė. Poodinius riebalus galima pašalinti iš įvairių kūno vietų: juosmens, pilvo, nugaros, šlaunų, sėdmenų, skruostų, smakro ir kitų kūno vietų, kur yra nepageidaujamų riebalų. Tik čia daugiau informacijos. Būkite sveiki!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: