Veidrodžių gamyba ir montavimas

Veidrodžių gamyba yra daug specifinių žinių bei įgūdžių reikalaujantis procesas. Gaminant reikalingas preciziškas tikslumas, profesionalumas, atsakingas požiūris į darbą. Visada keliame sau klausimus: kokie veidrodžiai turėtų puošti viešbučio fojė? Koks veidrodis labiausiai patiktų mažo ir jaukus buto savininkui? Kokių veidrodžių pageidautų erdviuose klasikinio stiliaus namuose gyvenanti šeima?

Svarbiausias mūsų siekis – aukštos kokybės gaminiai, išpildantys visų klientų lūkesčius. Asortimentą sudaro įvairių stilių, formų, dydžių, dekoruoti ir paprasti veidrodžiai. Veidrodžių gamybai pasitelkiame ne tik žinias bei įgūdžius, bet ir modernias technologijas, profesionalią įrangą. Mūsų sukurti veidrodžiai pasižymi puikia kokybe, ilgai tarnauja. Naudojame aukštos kokybės stiklą.

Patrauklus dizainas puošia interjerą, o skoningai parinkti dekoro elementai gali tapti svarbiausia jo detale. Veidrodžių gamyba – procesas, kuris apima ne tik profesionalias žinias bei įgūdžius, modernias technologijas, bet ir jungia kūrybiškumą, išskirtines idėjas. Būtent tai leidžia sukurti ne tik kokybiškus, bet ir ypač patrauklius, meno kūrinius primenančius veidrodžius.

Veidrodžių montavimas

Norite, kad veidrodis puoštų jūsų namus ar bet kurią kitą erdvę ir ilgai jums tarnautų? Tokiu atveju reikalingas ne tik veidrodžio pagaminimas arba jo įsigijimas – gaminys turi atsidurti jam skirtoje vietoje. Būtent todėl yra reikalingas veidrodžių montavimas.

Ši paslauga nereikalinga tik tuo atveju, kai nusprendžiate įsigyti kišeninį veidrodėlį, kurį norite pasiimti kartu su savimi į kelionę ar nedidelį veidrodį, kurį galima pastatyti ant stalo, komodos ar bet kurio kito baldo. Visais kitais atvejais, siekiant užtikrinti saugumą, yra reikalingas veidrodžio montavimas.

Montuoti veidrodį savarankiškai ar patikėti šį darbą profesionalams? Tai – klausimas, su kuriuo susiduria kiekvienas veidrodžio pirkėjas. Visada įvertinkite, ar turėsite pakankamai žinių, įgūdžių bei priemonių tinkamai sumontuoti veidrodį savarankiškai. Jei bent vieno iš šių komponentų trūksta, visada geriau kreiptis į profesionalus, galinčius užtikrinti kokybišką bei patikimą veidrodžio montavimą. Tai ypač aktualu, kai reikia montuoti didelio ploto veidrodžius ir iš jų sudaryti menines kompozicijas. Profesionalų teikiamos veidrodžių montavimo paslaugos visada yra vertingos ir kai reikia sumontuoti daug veidrodžių – tokiu būdu taupomas jūsų laikas. Priklausomai nuo gaminio tipo, dydžio bei kitų kriterijų, veidrodžių montavimas gali būti atliktas keliais būdais.

Laikikliai

 Vienas populiariausių bei greičiausių veidrodžių montavimo būdų yra jų kabinimas. Dažniausiai tokiu atveju yra naudojami laikikliai. Jei veidrodis nedidelis, jį nesudėtinga pakabinti savo jėgomis. Laikikliai, kuriuos naudojame veidrodžių montavimui, yra saugūs, patikimi bei tvirti, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų.

Rėminimas

 Nuo veidrodžių montavimo neatsiejamas ir dar vienas procesas. Tai – veidrodžių rėminimas. Veidrodžius patariama rėminti tuo atveju, jei siekiate maksimalaus saugumo bei pageidaujama suteikti papildomo dekoratyvumo.

Klijavimas

Dar vienas montavimo būdas – klijavimas. Veidrodžių klijavimui naudojame aukščiausios kokybės klijus, pagamintus iš kokybiškos žaliavos. Tokių gamintojų kaip Soudal, Penosil.

Dėl užsakymų kreiptis tel. 8607 14058

Adresas: Pušynėlio g. 4, 38241 Uliūnų k., Panevėžio rajonas.

UAB „Alutecha“

info@veidroteka.lt

www.veidroteka.lt

PR


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: