Vėl kviečia jaunuosius kūrėjus į tribūną

Sveikiname visus jaunuosius kūrėjus ir mokytojus – jų globėjus, projekto ,,Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna NEVĖŽIS“ naujojo sezono proga.

2014 metais jau radosi 57 moksleiviai, bandantys rašyti, – tai dešimčia daugiau negu praėjusiame sezone, 37 – dailėje. Visi pastebėsite, kad ir literatų, ir iliustruotojų lygis kyla, jie yra nuostabūs kūrėjai. Išleistame leidinyje ,,Almanachas 2014” visi – ir literatai, ir iliustruotojai – ras dalelę savo kūrybinio bandymo.

Išduosime slaptą mintį ir viltį. Labai norime, kad šiame projekte dalyvaujantys kūrėjai bendrautų tarpusavyje, susiburtų į jaunųjų kūrėjų klubą, tartųsi dėl bendradarbiavimo – tada, esame įsitikinę, 2015 metų almanachas dar bus įvairesnis.

Na, o naująjį projekto sezoną pradeda jaunosios kūrėjos iš Kazimiero Paltaroko gimnazijos – Elena Dautartaitė ir Samanta Kietytė. Nieko taikliau neparašysime apie jas, negu jų mokytojos ir globėjos Zita Kontrimienė ir Irena Savickienė.

Linkėdami malonaus skaitymo, primename kai ką apie projektą.

Visą informaciją galima paskaityti www.juozasurbsys.lt , o literatų kūriniai (daugiau negu išspausdinta!) skelbiami portale www.paninfo.lt ir naujojo partnerio, kuriam irgi svarbūs jaunųjų kūrybiniai bandymai, – Aukštaitijos interneto naujienų agentūros AINA tinklapyje. Radijo ,,Pulsas“ (96.6 kHz) specialioje laidoje viešės jaunieji autoriai, o to paties radijo svetainėje www.pulsas.lt galima paklausyti laidų ,,Nevėžis“ įrašų.

Primename, kad Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna ,,Nevėžis“ yra tęstinis projektas – NE KONKURSAS! – padedantis jauniesiems kūrėjams atsiskleisti. Metų pabaigoje bus leidžiamas ,,Jaunųjų kūrėjų almanachas NEVĖŽIS 2015“, kuriame, visai tikėtina, galite rasti išspausdintų savo eilių ar prozos gabaliukų. O ,,Sidabrinio Nevėžio“ skulptūrėlėmis (aut. Vytautas Tallat-Kelpša) bus apdovanoti išrinkti Metų jaunieji literatas ir dailininkas-iliustruotojas.

 

Nevezio_partneriai


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: