??????????

Vėl susitikome parodoje „Expo Aukštaitija 2020“

Paskutinį rugsėjo savaitgalį „Cido“ arenoje vykusioje 25-oje tradicinėje tarptautinėje verslo ir pasiekimų parodoje „EXPO Aukštaitija 2020“ lankytojus pasitiko galybė įvairiausių sričių organizacijų: nuo verslo įmonių, meno dirbinių kūrėjų ir amatininkų iki švietimo bei kultūros įstaigų.

Renginys vienoje vietoje subūrė daugiau kaip 150 dalyvių. Panevėžio miesto savivaldybės stendo Kultūros kampe šeštadienį pasinerti į kūrybinę veiklą, atsipūsti, papramogauti kvietė ir Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos kolektyvas.

Panevėžiečiams ir miesto svečiams parengėme programą visai šeimai. Prisistatymui turėjome tik keletą valandų laiko, tad stengėmės kuo išradingiau pristatyti savo veiklą, paslaugas.

Patys mažiausi grožėjosi trimačiais atgyjančiais personažais interaktyviose papildytos realybės knygose.

Kol vieni skaitė, kiti spalvino „atgyjančius“ piešinius. Žiūrint pro planšetės ekraną į jų darbelius, paveikslėliuose pavaizduoti daiktai bei gyvūnai įgavo 3D efektą ir ėmė judėti.

Moksleiviai išmėgino Lego robotukų konstravimą ir programavimą.

Maži ir suaugę išbandė piešimą grafine planšete, atsakinėjo į interaktyvios viktorinos klausimus apie Panevėžį.

Parodos svečiai susidomėjo ir bibliotekos pristatomu 3D spausdintuvu. Jie ne tik smalsiai stebėjo, kaip iš plastiko gijų gimsta įvairūs trimačiai objektai, susipažino su erdvinio spausdinimo galimybėmis ir perspektyvomis, bet ir išbandė jėgas spręsdami spausdintuvu pagamintas smagias trimates dėliones.

Renginyje dalyvavo ne tik Panevėžio, aplinkinių regionų, bet ir visos šalies įmonės, sulaukta svečių ir iš kaimyninių valstybių. Tad ši paroda buvo puiki proga susirinkusiam gausiam būriui lankytojų priminti ar padėti naujai atrasti, o nežinantiems supažinti su Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos veikla, paslaugomis, bei parodyti, jog čia galima ne tik skaityti, bet ir bendrauti, pramogauti, tobulėti.

Džiaugiamės, kad tarp tiek verslo įmonių atsirado vietos ir mūsų bibliotekai, kad susidomėjusių ir norinčių pažaisti, dalyvauti edukacijose ar pabendrauti netrūko.

Indrė Rapkevičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: