Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-04-04

„Velykos #IšNamų“: Nors nutolę, bet kartu!

TV3 tęsia pozityvumo kampaniją ir spalvingiausią metų šventę – Šv. Velykas, kviečia praleisti kartu su jautria, gražia, specialiai šventėms sukurta programa „Velykos #IšNamų“. Tiesioginėje transliacijos metu vedėjai, pašnekovai, atlikėjai skleis gerą nuotaiką ir neš pozityvią žinutę: „Nors nutolę, bet kartu!“.

„Iš pradžių mums buvo neįprasta, keista daryti šeštadienio virtualius koncertus iš namų ir jais keisti nusistovėjusias tradicines laidas ir formatus. Bet išbandėme, sulaukėme didžiulio žiūrovų palaikymo tiek dėl „M.A.M.A. #IšNamų“, tiek dėl „X faktorius #IšNamų“, taigi, tęsiame optimistinių šeštadienio vakarų tradiciją ir šventėms kviečiame susiburti ne vieni pas kitus, bet prie TV ekranų prižadame, kad vieniši tikrai nesijausite“, – apie šventinę laidą kalbėjo TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Šv. Velykos – prisikėlimo atgimimo, atsinaujinimo šventė, kai šviesa nugali tamsą. Šiemet, kaip niekad,  norisi tikėti, kad kartu su gamta ir mes įveiksime šį tamsų negandų laikotarpį. Svarbiausia neprarasti tikėjimo ir optimizmo.

„Laida „Velykos #IšNamų“ – pozityvumo ir vienybės šventė. Velykos tradiciškai būdavo šeimų susibūrimo šventė. Prie vaišių stalo susirinkdavo artimųjų būrys, bendraudavo, lauke ridendavo margučius. Šiemet ši šventė bus kitokia… Bet tai, kad fiziškai negalime būti kartu, nėra priežastis liūdėti. Svarbiausia, kad mintimis ir širdimis esame kartu, o šiuolaikinės technologijos labai padeda palaikyti artimą ryšį. Taigi, įkvėpkime optimizmo ir palaikykime vieni kitus bei tikėjimą, kad dabartinė situacija yra laikina ir mes ją įveiksime taip, kaip kasmet žiemą nugali pavasaris“, – neprarasti geros nuotaikos ragino A. Rimas.

Kad Šv.Velykų būtų laukti dar smagiau – TV3 organizuoja optimistiškiausio, įspūdingiausio margučio rinkimą.

„Dabar būdami namuose turime daugiau laiko, tad iškleiskime fantaziją, čiupkime dažus, dekoravimo priemones ir sukurkime įdomiausią, išskirtiniausią, gražiausią margutį. Nuotraukas, koliažus, ar video, kuriose įamžinta kaip dekoruojate margučius, siųskite mums čia: https://www.tv3.lt/isnamu, arba pridėkite grotažymę #ISNAMU savo socialiniuose tinkluose.Ir galbūt Jūsų margučių vaizdai papuoš TV3 Laidą „Velykos #IšNamų“. Kurkime šventę ir gerą nuotaiką kartu!”, – kvietė A. Rimas.   

Laidos anonsas: https://youtu.be/nu5H-Ne_BsM


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: