AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Velžio miestelyje bus atnaujintos net 6 viešosios erdvės! (video)

Iki kitų metų spalio Panevėžio rajono Velžio miestelyje bus atnaujintos net 6 viešosios erdvės!

Iki kitų metų spalio Panevėžio rajono Velžio miestelyje bus atnaujintos net 6 viešosios erdvės! Pirmasis objektas – Nevėžio pakrantė, kur turėtų persikelti miestelio kultūros renginiai. Pirmieji vyks jau pavasarį!

Panevėžio rajono, Velžio miestelio gyventojai jau džiaugiasi įsibėgėjusiu gyvenvietės atnaujinimo projektu, ir orais, kurie leidžia dirbti statybininkams. Šiuo metu labiausiai keičiasi Nevėžio pakrantės vaizdas.

Kitąmet visai kitaip turėtų atrodyti ne tik pakrantės, bet ir dar kelios Velžio gyvenvietės vietos. Naujos daugiafunkcinės erdvės bus pritaikytos gyventojų bendravimui, laisvalaikio leidimui, aktyviam poilsiui. Anot architekto, viso bus atnaujinti net 6 objektai.

Visi 6 objektai Velžyje turėtų būti baigti iki 2019-ųjų spalio. Tačiau viliamasi, kad atnaujinta pakrante gyventojai galės mėgautis jau sušilus orams, čia persikels ir didžioji dalis kultūrinių renginių.

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.