AINA TV - GNTV - NAUJAUSIOS ŽINIOS - 2015-07-13

„Verdenės“ pagrindinėje mokykloje gali įsikurti moksleivių namai?

Tuštėjančiuose mokyklų pastatuose savivaldybė ketina įkurdinti įvairias organizacijas. Buvusioje Panevėžio „Verdenės“ pagrindinėje mokykloje netrukus gali įsikurti moksleivių namai ar kitos organizacijos.

Panevėžio „Verdenės“ pagrindinė mokykla 2013 metais buvo sujungta su šalia esančia Mykolo Karkos pagrindine mokykla ir nuo tada buvęs mokyklos pastatas beveik nenaudojamas. Tačiau miesto savivaldybė jau svarsto apie galimas šio pastato panaudojimo galimybes. Pasak Panevėžio savivaldybės tarybos nario Daumanto Simėno, realiausios iš jų – moksleivių namų bei jaunimo organizacijų įsikūrimas.

Pasak Panevėžio miesto savivaldybės mèro pavaduotojo Alekso Varnos, kokios organizacijos įsikurs buvusioje mokykloje labiausiai priklauso nuo organizacijų norų ir poreikių.

Mokyklos perleidimas organizacijoms pareikalaus ir papildomų lėšų. Teks keisti langus ir remontuoti stogą. Tačiau pasak Daumanto Simėno, organizacijų susivienijimas po vienu stogu bus naudingas ne tik joms, bet ir visam miestui.

Tikslių terminų, kada mokykla bus atiduota organizacijoms kol kas nėra. Tačiau tikimasi, kad tai padaryti bus galima jau šį̃ rudenį. Šiuo metu nenaudojamos mokyklos išlaikymas kasmet miesto savivaldybei kainuoja apie 40 tūkstančių eurų.

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV logo2


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: