Verslas verslui: įvairios prekės ir paslaugos europinėje prekybos platformoje

Turbūt nėra nieko geriau, nei daugybė prekių ir paslaugų, patalpintų vienoje platformoje. Tai ypač naudinga visuomet užimtiems verslo žmonėms. Jie dažnai nori, kad visos reikalingos prekės ir paslaugos būtų lengvai surandamos, nesiblaškant po daugybę skirtingų interneto svetainių, kol bus išrinktas geriausias pasiūlymas.

Verslams, norintiems viską pirkti vienoje vietoje, MerXu siūlo puikią platformą. Joje įvairūs verslai iš skirtingų Europos valstybių gali pirkti ir parduoti įvairias prekes ir paslaugas.

Taigi, kaip veikia ši tarptautinės prekybos platforma?

MerXu prekybos platformos veikimo principas gana paprastas. Šiuo metu joje parduodamos prekės ir paslaugos iš 9 Europos valstybių, o pasiūlymų skaičius siekia kelis milijonus. Visais pasiūlymais gali pasinaudoti tik juridiniai asmenys, nes ši tarptautinė prekybos platforma skirta būtent verslams.

Viskas, ko reikia, kad galėtumėte pirkti ir parduoti prekes, yra registracija ir paskyros sukūrimas. Tuomet jau galite pirkti kitų įmonių parduodamas prekes arba pateikti savo pasiūlymus. Platforma naudotis labai paprasta, tuo įsitikinsite, jei užsuksite: https://merxu.com/lt/. Be to ji veikia 9 skirtingomis kalbomis, iš kurių viena yra lietuvių.

MerXu platformoje galima surasti įvairių pasiūlymų, pradedant apšvietimu ir baigiant programine įranga. Platus prekių pasirinkimas ir įmonių įvairovė vienoje interneto svetainėje leidžia surasti geriausią pasiūlymą pagal vertę ir kokybę. Tiesa, čia galite atlikti vienkartinius apsipirkimus arba surasti puikių nuolatinių tiekėjų.

MerXu interneto svetainėje yra galimybė bendrauti su tiekėjais ir derėtis dėl įvairių pristatymo sąlygų ar kainų. Pavyzdžiui, jei užsiimate statybų verslu ir šiuo metu yra statybinių medžiagų tiekimo sutrikimų, galite ieškoti naujų tiekėjų, užėję į https://merxu.com/lt/c/statyba-1976b431f4414b01b3aba9074a891523/. Tai tik vienas pavyzdys iš daugelio. Platformoje rasite visko, ko gali prireikti ir kitoms verslo sritims.

Tiesa, galite ne tik pirkti, bet ir parduoti. Tarkim, esate elektros įrangą gaminantis verslas ir norite padidinti savo pardavimus, prekes tiekdami įvairiems verslams. Galite pažiūrėti, kokių pasiūlymų šiuo metu yra MerXu platformoje: https://merxu.com/lt/c/elektros-iranga-858daf38c87b497babb575af95379f66/ ir juos papildyti savomis prekėmis.

MerXu prekybos platforma – tai puiki vieta tokiam verslui, kuris nori būti matomas bei pasiekiamas tarptautinėje rinkoje ir tokiam verslui, kuris nori visas reikiamas prekes ir paslaugas įsigyti vienoje vietoje.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: