Verslieji Mindaugas Ir Živilė: Bendras verslas išmokė pagarbos

Mindaugo Jonušo mados namai virto įmone. Svajonė įkurti modelių namus, kuriuose būtų patrauklu ir jauku dirbti ne tik administracijai, bet ir modeliams tapo įgyvendinta. Šiandien prie komandos prisijungė ir Živilė: mergina ne tik aktyviai fotografuoja, bet ir prisijungė prie įmonės  valdymo veiklos. Apie įmonės veidą ir veiklas šiandien kalbiname verslininkais tapusius Mindaugą ir Živilę.

Kodėl reikalingi pokyčiai įmonėje?

Natūralu, kad norint veikti šiandienos pasaulyje, o ypatingai mados erdvėse – reikia veikti sparčiai ir kokybiškai. Natūralu, kad įmonės centro kūrimas Kaune, komandos subūrimas lėmė ir tai, kad šiandien iš mėgėjiškos darbo pradžios šioje srityje susikūrė įmone. Dabar dar plačiau norime atverti duris mūsų veiklom ir drąsiai bei kokybiškai dirbti modelių ir mados pasaulyje.

Ką naujo pasiūlysite savo klientams?

Dar šiais metais tikrai atsiras mūsų sportinių marškinėlių linija, kuri bus  kitokia nei tie eksperimentai dabar matomi rinkoje. Šiuo metu sparčiai dirbame ties naujais kastingais, norime parengti platų merginų įvaizdžių spektrą ,ir parengti atlikėjų, kurios iš tiesų gali profesionaliai atlikti modelio darbą.

Sukūrėm, mano manymu, labai stiprią komanda, kuri atkakliai sieks tikslo Visa komanda kartu su manimi ir sugebančia pasidalinti veikla Živile šiandien yra pasirengusi nuversti kalnus.

Įmonės atstovė Živilė dalinasi, savo nuomone apie Mindaugo Jonušo mados namų stilių.

Kas jus pastūmėjo pasukti verslo link?

Mane pastūmėjo link verslo Mindaugas, na padėjo pasiryžti žengti pirmus žingsnius, padrąsino ir paskatino kurti šį verslą kartu. Juk visada yra drąsiau kai būni ne vienas.

Bet apie verslą svajojau jau senai. Vis galvodavau kad ateityje, kada nors bandysiu lysti į šia sritį. Bet vis negalėjau sugalvoti, ką tiksliai kurti, kaip kurti. O gavusi Mindaugo pasiūlymą kurti šį mados namų verslą drauge, iš karto sutikau ir nekilo jokių abejonių.

 Koks tas mados pasaulis? Kaip jį apibūdintumėte?

Mados pasaulyje yra labai daug konkurencijos. Visi vis kažkuo bando išsiskirti iš minios, atkreipti dėmesį, prisitraukti kuo daugiau „akių“ . Ir neatsilikti nuo naujausių mados tendencijų.

Todėl „iškilti“ yra tikrai nemenkas iššūkis. Tačiau mes mados namuose turime užsibrėžę tikslus, kurių siekiame ir kylame su jais į „viršų“.

Kas naujo ir netikėto pas jus numatoma veikloje?  

Yra numatomi keli projektai, vienas iš jų vadinsis „Pamilk save”. Tai bus projektas prieš patyčias. Mūsų modeliai dalinsis praeities nuoskaudom, kurias patyrė dėl patyčių, ir su šiuo projektu norėsim įkvėpti kitus žmones nebijoti, kalbėtis apie šią skaudžią Lietuvai temą. Ir taip mažinti patyčias.

Kaip mados namai žada išgyventi šiuo nelengvu laiku?

Esame parengę planą, ką darytumėme, jei vėl šalyje paskelbtų karantiną. Mūsų darbai nesustotų visiškai, daug kas persikeltų į virtualią erdvę. Taip pat forosesijose, galima neturėti kontakto su žmogumi. Jį tiesiog fotografuoti ir komunikuoti įmanoma per 2m ir didesnį atstumą.

Jūs labiau fotografė ar viena iš įmonės vadovų?

Fotografija man nėra vien tik darbas, tai man ir hobis. Todėl labai mėgstu tai, ką darau ir tikrai neapleisiu šios srities. Tik prie fotografijos prisidės ir įmonės plėtra, jos auginimas.

Kaip pasikeitė dabar jūsų gyvenimas?

Mano gyvenimas pasikeitė tuom, kad atsirado daugiau tikslų ir siekių, kuriuos noriu įgyvendinti. Taip pat sutikau nuostabių bendraminčių – žmonių, kurie mane įkvepia ir neleidžia nustoti tobulėti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: