AINA TVGNTVNAUJAUSIOS ŽINIOS

Verslininkai imasi iniciatyvos motyvuoti studentus likti regionuose

Bendrovės „ProRentus“ atstovai ėmėsi iniciatyvos ir surengė studentams paskaitą apie galimybes sėkmingai įsidarbinti ir dirbti regione. Anot Panevėžio kolegijos atstovų, tai pirmoji tokia iniciatyva, tačiau tikimasi, kad ieškodami perspektyvių specialistų panašią praktiką pritaikys ir kitų sričių verslai.

Pastaruoju metu daugelis jaunų žmonių nė nepagalvoję apie galimybes sėkmingai įsitvirtinti, gyventi ir dirbti vietoje, renkasi užsienį. Dviejų stiprių inžinerinių įmonių vadovai nusprendė Panevėžio kolegijos statybos inžinerijos studentams priminti apie čia pat esančias galimybes ir profesionalų poreikį regionuose.

Linas Adomavičius primena, kad perspektyvios įmonės pastaruoju metu laukia jaunų specialistų ir nebūtinai jie turi būti baigę universitetines studijas. Studijų laipsnis – gana dažnai privalumas, o ne būtinybė.

Kokias profesinės galimybes statybos inžinieriai turi Panevėžio regione studentams priminė Europoje žinoma įmonė „Prorentus“. Kolegijos atstovai teigia, kad susitikimai yra puiki motyvacinė priemonė ir džiugu, kad patys būsimieji jaunų specialistų darbdaviai imasi tokios iniciatyvos. Tikimasi, kad šiuo pavyzdžiu paseks ir kiti verslininkai. Juolab, kad tokių studijų programų, kaip statybos inžinerija, studentai per artimiausius kelis metus turi puikias galimybes įsidarbinti dėl artėjančių stambių net kelias šalis apjungiančių projektų.

Anot kolegijos atstovų, neretai geriausius darbo pasiūlymus gauna aktyviausi studentai, tad norintys geresnių galimybių jauni žmonės raginami jų ieškoti ir patys. Paskaitą vedę lektoriai pabrėžė, kad tam puikiai tinka įvairios verslo, pasiekimų ar mokslo parodos. Be to, studentas turėtų kuo efektyviau išnaudoti laiką skirtą studijų praktikai.

Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.