Panevėžio PPAR nuotr.

Verslininkai mokėsi skaityti veidus

Panevėžio Prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) nariai paskutinį mėnesio ketvirtadienį tradiciškai ir vėl leido kartu – viešbutyje „Romantic“ vyko susitikimas su Žydrūnu Sadausku, kuris pristatė skaitymo iš veido mokslą – veidotyrą.

Domėjosi praktiniu pritaikymu

 Pasaulyje veidotyra žinoma jau daugiau nei 2700 metų. Per šį laiką skaitymo iš veido mokslas jau pritaikytas ir versle, ir politikoje. Veidotyros specialistai dirba net ir JAV Baltuosiuose rūmuose.

Veidotyrininkai teigia, kad žmogaus veido bruožus suformuoja tam tikros charakterio savybės. Žmogaus veido išraiška rodo ne tik jo dabartinę būseną, charakterį, bet ir fizines savybes.

Pagrindinių veidotyros principų išmanymas leidžia nustatyti įgimtus ir įgytus žmogaus asmenybės bruožus.

Būtent šias paslaptis Panevėžio verslininkams pristatė veidotyros specialistas Ž. Sadauskas.

Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius pasakojo, kad palyginti gausiai į susitikimą su Ž. Sadausku susirinkusiems rūmų nariams pirmiausia buvo pristatyta svarbiausia teorinė informacija apie veidotyros mokslą, vėliau buvo pereita prie praktinių klausimų.

„Verslininkams buvo įdomiausia, kaip būtų galima veidotyrą pritaikyti versle, ypač – tose įmonėse, kuriose daugiausia bendraujama su žmonėmis.

Kai kurie rūmų nariai jau buvo dalyvavę panašiose paskaitose, kiti yra domėjęsi šio mokslo principais. Svarbiausia, kad visi vienbalsiai sutarė, jog šis mokslas yra tikras.

Praktinėje susitikimo dalyje Ž. Sadauskas rodė žinomų žmonių nuotraukas ir apibūdino juos pagal veido bruožus“, – apie susitikimą pasakojo V. Matkevičius.

Gerina įmonių darbo produktyvumą

Panevėžio PPAR nariams susitikimas su veidotyros specialistu buvo surengtas siekiant, kad įmonėse būtų gerinamas bendravimas su klientais.

Ž. Sadauskas susitikimo su verslininkais metu pabrėžė, kad veidotyra leidžia iš veido numanyti žmogaus poreikius.

„Esama 10 žmonių veido tipų. Ž. Sadauskas, remdamasis vienos Lietuvoje veikiančios stambios įmonės pavyzdžiu, pasakojo, kad ji savo veikloje pritaikiusi veidotyros principus – klientus nukreipia pas konsultantus, kurių veido bruožai geriausiai atitinka būtent tų klientų veidų bruožus.

Nustatyta, kad tam tikro charakterio žmonės palankiau reaguoja į analogiško charakterio žmones“, – apie įgytas žinias pasakojo V. Matkevičius.

Bene įdomiausia susitikimo su Lietuvoje dar mažai žinomo mokslo atstovu dalis – Panevėžio PPAR narių veidų skaitymas.

„Apie pirmą kartą matomus žmones iš veido ir kaklo specialistas pasakė daug teisingos ir vertingos informacijos. Susidomėjimas šiuo mokslu tikrai didelis. Kelių įmonių atstovai jau dabar planuoja savo įmonėse surengti Ž. Sadausko paskaitas.

Informacija, kurią vadovui gali suteikti veidotyra, labai vertinga, šis mokslas leidžia netgi gerinti įmonių darbo produktyvumą. Kartais esama tokių atvejų, kai žmonės dirba ne savo vietoje, sukeitus darbuotojų pareigas, produktyvumas žymiai išauga“, teigė Panevėžio PPAR generalinis direktorius.

 

Panevėžio PPAR nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: