Panevėžio PPAR nuotr.

Verslininkai rungėsi tradicinėje „Vasaros spartakiadoje“

Birželio 5 dieną Panevėžio ir Utenos apskričių rūmų nariai dalyvavo tradiciniame vasaros verslo forume – komandinio darbo stiprinimo renginyje, kuris jau šeštą kartą vyko kaimo turizmo sodyboje „Žiogelis“ prie Sartų ežero Rokiškio rajone.

Šventėje dalyvavo Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas, viceprezidentas Vytautas Samsonas, generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, Utenos filialo vadovas Sergejus Rybakovas, Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis, Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas, Panevėžio miesto savivaldybės direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Vyžintas, Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis.

Verslininkai turėjo puikią progą ne tik pabendrauti, bet ir savo gebėjimus išmėginti vasaros spartakiadoje. Tradicinėse sporto varžybose varžėsi ir moterys, ir vyrai. Šventės metu buvo galima susirungti, malkų kirtimo, šuolių maišuose, dartų (strėlytės), baidarių estafetėje, tinklinio, stalo teniso, virvės traukimo, šaudymas iš lanko, šaudymo iš pneumatinio šautuvo, šaudymo iš pneumatinio pistoleto, krepšinio baudų mėtymo, kaladėlių ir kitose sporto rungtyse.

Organizatoriai dėkoja visiems dalyviams už gerą nuotaiką bei aktyvų dalyvavimą sporto rungtyse. Rūmų nariai dėkoja generaliniams šventės rėmėjams AB „Lietuvos draudimas“ ir UAB „Omnitel“, pagrindiniams renginio partneriams – „Kalnapilio-Tauto grupei“, AB „Rokiškio sūris“ ir rėmėjams UAB „Švyturys – Utenos alus“, UAB „Utenos mėsa“- Biovelos grupė ir UAB „Seifuva“ už pagalbą organizuojant renginį bei šaunius prizus. Dėkoja ir UAB „Medicinos bankas“ už įsteigtą prizą. Sporto rungčių nugalėtojams buvo įteikti UAB “Panevėžio eglė” šakočiai.

Iki kitų susitikimų!

Panevėžio PPAR nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: