Verslininkas Zenonas Akramavičius traukiasi iš aktyvios politikos

Iš Rokiškio rajono tarybos traukiasi verslininkas Zenonas Akramavičius. Apie tai jis raštu informavo Vyriausiąją rinkimų komisiją.

Politikas į tarybą kandidatavo su Rokiškio krašto koalicija „Už laisvę augti“. Verslininkas teigė, jog priimti tokį sprendimą jį paskatino suvokimas, kad šiandieninėje rajono taryboje nieko prasmingo neįmanoma nuveikti. „Tarybos narių įpročių, veiklos ir suvokimo nepakeisi. Gaila laiko, kurį turiu skirti rajono tarybos nario veiklai. Dalyvavimas savivaldos rinkimuose buvo paskutinis mano bandymas grįžti į aktyvią politiką, o atsisakydamas mandato greičiausiai visam laikui pasitraukiu iš politikos“, – sakė Z. Akramavičius.

Pirmą kartą viešai apie savo sprendimą Z. Akramavičius prabilo per tinklinio turnyro atidarymą. Laisvą vietą turėtų užimti Rokiškio krašto koalicijos „Už laisvę augti“ narys, tinklinio turnyro organizatorius, „Velykalnio“ bendruomenės pirmininkas Stasys Mekšėnas.

Z. Akramavičius teigė žinantis, jog S. Mekšėnui sunku apsispręsti, ar norėtų dalyvauti rajono taryboje, todėl prašė tinklininkų paskatinti aktyvų bendruomenės narį įsilieti į politiką.

Dalia Zibolienė

Nuotraukoje: Verslininkas Zenonas Akramavičius (dešinėje) per tinklinio turnyrą pranešė apie pasitraukimą iš rajono tarybos, skatindamas jo vietą užimti Stasį Mekšėną (viduryje). D. Zibolienės nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply