Verslo bendruomenė dovanoja miestui skulptūrą „Verslo skrydis“

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai šiemet minėdami savo veiklos 30-metį planuoja miestui padovanoti Vytauto Tallat-Kelpšos sukurtą skulptūrą „Verslo skrydis“. Skulptūra turėtų būti 6,5 metrų aukščio, kurią sudarytų 4 m granitinis postamentas ir 2,5 m bronzos figūra. Jos vertė – 95, 7 tūkst. Eur. Dėl dovanos miestui šį ketvirtadienį, rugsėjo 30 d., vyksiančiame posėdyje, spręs Taryba.

„Džiugu, kad mieste veikia stipri, verslą vienijanti organizacija, kuri siekia ne tik užtikrinti verslo sėkmę garantuojančius procesus, bet ir drauge kuria dar gražesnį Panevėžį“, – sako Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Tarybai pritarus skulptūra „Verslo skrydis“ turėtų būti pastatyta Respublikos ir Puzino g. sankryžoje ties senuoju buvusio Lietuvos banko pastatu. Planuojama, kad ji ten turėtų atsirasti šių metų lapkritį. Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai sumažintą skulptūrėlę „Verslo skrydis“ jau daug metų teikia geriausioms verslo įmonėms už įvairius svarius laimėjimus ir pasiekimus.

Panevėžio miesto savivaldybė ir toliau kviečia įmones, įstaigas, organizacijas gražinti Panevėžį – siūlyti savo idėjas, norimas tvarkyti ar puošti teritorijas, teikti dovanas. Dovana gali būti ir Jūsų siūlymas patiems sutvarkyti objektą arba neturint tam galimybių – pageidaujamos sumos pervedimas į Savivaldybės sąskaitą. Tokiu atveju darbus užsakytų ir administruotų Savivaldybės specialistai. Dovanotojas būtų įrašomas atminimo lentelėje prie sutvarkyto objekto, skelbiamas žiniasklaidoje bei www.panevezys.lt.

Turite kitų pasiūlymų, idėjų ar planų? Norėtumėte miestą papuošti meno ar kitais dirbiniais, gaminiais? Kreipkitės el. paštu asta.puodziuniene@panevezys.lt, tel. (8 45) 501 392, 8 698 87025.

Primename, kokias dovanas miestui jau įteikė įvairūs verslo, kultūros atstovai: gyventojams suteikta galimybė Laisvės a. nemokamai naudotis internetu, įrengta gatvės gimnastikos aikštelė, buksmedžiais papuoštas Civilinės metrikacijos skyriaus pastato įėjimas, įteikta 100 fotografijos darbų, 27 fotografijų kolekcijos, įvairūs meno darbai, padovanotas lauko stalo teniso stalas, mediniai lauko baldai, kalėdinė Panevėžio eglė, įrengta sakurų alėja.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: