Verslo centras U219 pildosi naujais nuomininkais

Sprendimą įsikurti naujajame ,,U219“ verslo centre Vilniuje jau priėmė ne viena įmonė. AB ,,Panevėžio statybos tresto“ nekilnojamojo turto plėtotoja UAB „Šeškinės projektai“ vystanti verslo centrą pasirašė sutartį su nauju nuomininku –  Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG Lietuvos filialu. Ši tarptautinė farmacijos įmonė perkelia savo Lietuvos pagrindinį biurą iš Kauno į Vilnių.

,,Apsisprendimą perkelti biurą iš Kauno į Vilnių lėmė ne vien strateginė šio biuro vieta, dideli plotai viename aukšte ar ergonomiškos patalpos. Vertinome patogumą, pastato tvarumą, parkavimo galimybes, patrauklią infrastruktūrą“, sako Lina Valiulienė,  Boehringer Ingelheim atstovė Lietuvai. Biuro lokacijos pakeitimą vadovė sieja ir su valstybinių ir viešųjų institucijų, asociacijų ir personalo išteklių didesne pasiūla Vilniuje.

Verslo centro U219 projektą vystančios įmonės vadovas Adomas Jokubaitis džiaugiasi šios įmonės pasirinkimu, kurį lėmė tvaraus, šiuolaikinio pastato koncepcija, modernios inžinerinės sistemos. ,,Nuomininko sprendimą lėmė ir jo tarptautiniai ekspertai, kurie vertino ir lygino verslo centrus ir patalpas.   Tai mums dvigubas įvertinimas“, sako įmonės vadovas.

Verslo centras įsikūręs ant Šeškinės kalno, prie vienos pagrindinių Vilniaus arterijų – Ukmergės gatvės. Bendras U219  nuomojamas plotas daugiau  nei 15.000 kv.m., standartinis aukšto plotas – apie 2000 kv.m.  


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: