Verslo centre U219 kuriasi nuomininkai

Naujajame 15.000 kv.m. verslo centre ,,U219” kuriasi nuomininkai.  AB ,,Panevėžio statybos tresto“ nekilnojamojo turto plėtotoja UAB „Šeškinės projektai“ vystanti verslo centrą pasirašė sutartį dėl 1100 kv.m.  ploto su mobiliųjų žaidimų kūrimo studija UAB ,,Estoty Vilnius”.

,,Ieškojome kokybiškų bei erdvių patalpų tolimesnei veiklos plėtrai. Renkantis būsimą biurą atsižvelgemė į „U219“ projekto architektūrinį inovatyvumą, funkcionalias erdves, bei pastato lokaciją. Šis sprendimas leis priimti į savo gretas iki 50 žaidimų kūrimo specialistų kelių ateinančių metų bėgyje, ir kurti vis ambicingesnius, bei kokybiškesnius žaidimus. Džiaugiamės partneryste su architektūros studija „Plazma“, kuri padės realizuoti aukščiausios kokybės darbo ir poilsio erdves“,– sako UAB „Estoty Vilnius“ direktorius Veslav Zapolski.

Didžiausią dėmesį plėtodami ,,U219” verslo centrą vystytojai skyrė nuomininkų komfortui ir produktyvumui, pastato tvarumui. Ypatingas dėmesys buvo skirtas ir pastato akustikai bei garso izoliacijai siekiant sumažinti triukšmą.

,,Vystydami naujus projektus, geriname miestų gyvenimo kokybę. Neabejojame, kad šis verslo centras papuoš Vilnių ir sudarys puikias sąlygas mūsų nuomininkams sėkmingai auginti savo komandas ir verslus”, sako įmonės vadovas Adomas Jokubaitis.

Verslo centro U219 sostinės Ukmergės gatvėje statybas ketinama baigti 2020 metų gegužę, investicijos sieks 30 mln. eurų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: