Stop kadras

Verslo ir sporto bendradarbiavimas aptartas Panevėžio PPAR konferencijoje

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo forumas Panevėžio krašto verslo ir šalyje gerai žinomus sporto atstovus pakvietė bendrai diskusijai tema „Verslas ir sportas“.

Į Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuotą renginį atvyko Lietuvos olimpinio komiteto Prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Lietuvos krepšinio lygos Prezidentas Remigijus Milašius, ilgametis Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas, Panevėžio krepšinio klubo „Lietkabelis“ Prezidentas Alvydas Bieliauskas bei kiti gerai žinomi spotro pasaulio žmonės. Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas akcentavo, kad sporto gyvavimas be verslo pagalbos sunkiai įsivaizduojamas.

Panevėžio krepšinio klubo „Lietkabelis“ Prezidentas Alvydas Bieliauskas pasidžiaugė, kad klubui šiame sezone pavyko suburti stiprią komandą ir susigražinti krepšinio aistruolių palaikymą bei susidomėjimą komanda.

Panevėžio krepšinio klubas „Lietkabelis“ diskusijos metu buvo minimas kaip sėkmingos vadybos, sėkmingo bendradarbiavimo su vietos verslu pavyzdys.

Saugos tarnybos “Argus“ įkūrėjas ir vadovas Romualdas Jonaitis pabrėžia socialiai atsakingo verslo būtinybę, o sporto rėmimas yra kaip viena iš verslo pareigų bendruomenei.

Vakaro metu ne tik diskutuota apie sporto ir verslo partnerystę bet ir inauguruoti nauji Rūmų nariai, kurie tikimasi, taip pat neliks abejingi sporto ir verslo bendradarbiavimui.

gntv_logo_naujas1


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *