TV3 nuotr.

Vestuvės už 5 tūkstančius eurų – misija įmanoma: R. Jusionytė dalijasi savo patirtimi

Žingsnis po žingsnio savo kasdienius įpročius vis dažniau paverčiame tvaresniais – rūšiuojame šiukšles, svarstome žalesnių namų ar automobilių alternatyvas, atsakingiau vartojame maistą ir kitas prekes. Tačiau ar taip pat atsakingai planuojame ir svarbiausias savo gyvenimo šventes? Į šį klausimą šios savaitės TV3 laidoje „Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos“ atsakys verslininkė ir mūsų planetos mylėtoja Rasa Jusionytė.

Ar kada susimąstėte, kiek tokių švenčių metu į orą paleidžiame balionų ir į šiukšlių maišus prikrauname plastikinių indų? O ką jau kalbėti apie galybę maisto likučių ir specialiai tokiai progai įsigytus apdarus, kuriuos dažniausiai užsivelkame tik tą vieną vienintelį kartą… Ar galima kitaip?

Dar visai neseniai laidos viešnia R. Jusionytė atšventė vieną svarbiausių savo gyvenimo švenčių – vestuves. Tai buvo gana neįprastos vestuvės, kuriose pompastiką pakeitė kūrybiški ir tvarūs sprendimai, o didesnių piniginių resursų reikalaujančias paslaugas jauniesiems padėjo užtikrinti geri bičiuliai.  Kas porą sutuokė, kas savo kamera įamžino jaunųjų šventę, kas užėmė didžėjaus vietą, o kas prieš vestuves atvyko į talką.

Rasa šeštadienio laidoje atviraus, jog į savo gyvenimo šventę kartu su vyru investavo vos 5 tūkstančius eurų. Tiesa, tai jaunuosius privertė viską detaliai apgalvoti. Jauniesiems nieko nekainavo šventės vieta, kadangi meilę vienas kitam jie prisiekė Molėtų gamtos apsuptyje, o nuo lietaus slėpėsi ir linksmybes pratęsė kaimyno paskolintame sename kluone. Gėlių, pasak Rasos, vasaros pabaigoje buvo pilnos pievos iš miškai, todėl ji pati užėmė floristės pareigas. Bene brangiausiai kainavo lininės servetėlės, kurias, nenorėdama naudoti vienkartinių, pora specialiai užsakė pas siuvėją. Tačiau jas, kaip Rasa juokauja, kaip virtuvinius rankšluostėlius dabar su vyru galės naudoti visą likusį gyvenimą.

Kita laidos viešnia, SEB banko valdybos narė ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Eglė Dovbyšienė, pritars minčiai, jog organizuojant net ir tvariausias šventes, labai svarbu detaliai viskam pasiruošti. Lengviausia tai daryti žinant savo pajamas ir išlaidas, nes tik išanalizavus ir įvertinus pastarąsias, galima pradėti planuoti būsimos šventės biudžetą.

Daugiau apie tai, kaip efektyviausiai planuoti savo asmeninį biudžetą ir taupyti pinigus svarbioms šventėms, daiktams bei įvairioms pramogoms, pamatysite jau šios savaitės laidoje.

„Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos“ – šeštadieniais, 11.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: