Asociatyvi nuotr.

Vestuviniai žiedai: patarimai ieškant judviejų stilių ir skonį atitinkančių žiedų

Vestuvinis žiedas yra jūsų santuokos simbolis, kuris simbolizuoja besąlygišką meilę ir vienybę. Tai yra būtent tas papuošalas, kurį branginsite amžinai, todėl jo pasirinkimas yra vienas iš pačių svarbiausių jūsų laukiančiame vestuvių organizavimo procese. O tam, kad jums būtų lengviau išsirinkti judviejų skonį ir stilių geriausiai atitinkančius vestuvinius žiedus, https://vestuviniaiziedai.lt/ dalijasi keliais naudingais patarimais.

Vestuvinių žiedų paieškas paverskite malonumu

Ne paslaptis, kad kai kuriems būsimiems jaunavedžiams vestuvinių žiedų paieškos kelia didelį stresą. Tai savaime suprantama, nes ruošiatės vienam svarbiausių gyvenimo įvykių ir dėl to jaučiate didelę atsakomybę ir jaudulį, o kartais gali trūkti ir laiko ramioms paieškoms. Vis dėlto, reikėtų stengtis, kad vestuvinių žiedų paieškos būtų malonus procesas. Paprastai būsima nuotaka sužadėtuvių žiedų paieškose nedalyvauja, todėl vestuvinių žiedų paieškos jai būtų labai puiki galimybė pasimėgauti prabangiu apsipirkimu. Atsipalaiduokite, apsiginkluokite plačia šypsena, skirkite sau daugiau laiko ir pasinerkite į nepamirštamą vestuvinių žiedų paieškų kelionę.

Sukurkite savo biudžetą

Prieš pradėdami ieškoti vestuvinių žiedų, apgalvokite savo biudžeto ribas. Planuodami vestuves greičiausiai turėsite sumokėti ir už daugybę kitų dalykų, todėl labai svarbu tiksliai žinoti, kiek iš tikrųjų galite išleisti vestuvinių žiedų įsigijimui. Be to, jei jūsų pasirinktas juvelyras žinos jūsų biudžetą ir lūkesčius, galės padėti lengviau išsirinkti, pasiūlydamas optimaliausius variantus, jei vis dėlto paaiškėtų, kad jūsų svajonių žiedų kaina yra didesnė nei leidžia jūsų biudžetas.

Pagalvokite apie turimą laiką

Būsimų jaunavedžių skonis gali skirtis, todėl niekuomet negalite būti tikri, kaip jums seksis ieškoti abiejų lūkesčius tenkinančių vestuvinių žiedų. Be to, galite nuspręsti kreiptis dėl unikalių vestuvinių žiedų gamybos. Pavyzdžiui, klasikiniams vestuviniams žiedams sukurti reikia mažiau laiko nei sudėtingo modelio tarpusavyje derantiems vestuviniams žiedams su deimantais. Todėl būtų išmintinga vestuvinių žiedų paieškas pradėti iki numatytos vestuvių dienos likus maždaug 3–6 mėnesiams, kad tikrai užtektų laiko išsirinkti ir pasimatuoti tinkamus žiedus.

Pasirinkite jums tinkantį metalą

Ieškodami vestuvinių žiedų, nepamirškite pagalvoti apie metalą, iš kurio jie pagaminti. Jei esate numatę po vestuvių kartu mūvėti ir sužadėtuvių žiedą, rekomenduojama, kad jis būtų iš to paties arba panašios spalvos metalo. Tokiu atveju abu žiedai derės tarpusavyje, tolygiai dėvėsis ir laikui bėgant išlaikys tą pačią išvaizdą.

Pagalvokite apie stilių

Ne ką mažiau svarbu apgalvoti ir judviem patinkančius vestuvinių žiedų stilius. Paprasto dizaino vestuvinis žiedas sukuria klasikinį ir tradicinį įspūdį, o vestuvinis žiedas su deimantais suteikia papildomo spindesio ir išskirtinės prabangos. Taip pat galima pasirinkti ir ką nors visiškai unikalaus. Yra daugiau vestuvinių žiedų stilių variantų nei galite įsivaizduoti!

Atsižvelkite į savo gyvenimo būdą

Vienas svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis vestuvinius žiedus, yra judviejų gyvenimo būdas. Jei gyvenate labai aktyvų gyvenimą ir nemažai užduočių kasdien atliekate rankomis, gali būti naudingiausia pasirinkti vestuvinius žiedus, kurie būtų klasikinio dizaino ir neturėtų didesnių iškilumų, didelių inkrustuotų deimantų, ir reikalautų minimalios priežiūros. O jei gyvenimo būdas yra ramesnis ir sėslesnis, galima pagalvoti ir apie modernesnio dizaino vestuvinių žiedų modelius su deimantais.

Tarpusavyje derantys jaunavedžių vestuviniai žiedai

Tarpusavyje derantys jaunikio ir nuotakos vestuviniai žiedai yra populiarus pasirinkimas. Tokį rezultatą galima pasiekti tiesiog pasirinkus iš to paties metalo pagamintus žiedus. Tačiau sprendimą, ar savo vestuvinį žiedą derinti prie partnerio žiedo, priimate tik jūs. Jokių griežtų taisyklių čia nėra. Jeigu būsimiems jaunavedžiams patinka skirtingi metalai, vestuvinius žiedus galima suvienyti vidinėje žiedų pusėje išgraviruojant romantiškas ir sentimentalias detales. Tai gali būti vestuvių data, judviejų inicialai arba jūsų pirmosios pažinties data.

Tarpusavyje derantys vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai

Nusprendėte, kad savo vestuvinį žiedą mūvėsite kartu su sužadėtuvių žiedu? Tokiu atveju jūsų pasirinktas vestuvinis žiedas turėtų papildyti sužadėtuvių žiedą ir sukurti su juo nepriekaištingą duetą. Tokio sprendimo atveju matuodamiesi vestuvinius žiedus būtinai mūvėkite ir sužadėtuvių žiedą, įsivaizduodami žiedų porą, kuri puoš jūsų ranką visą jūsų santuokinį gyvenimą. Vestuvinį žiedą galima rinktis iš didžiulės skirtingų dizainų ir stilių įvairovės. Skirkite laiko pasimatuoti ne vieną vestuvinį žiedą, įvertindami net menkiausias detales, kurios gali padaryti didžiausią įspūdį.

Pagal užsakymą gaminami vestuviniai žiedai

Jei įsivaizduojate konkretų vestuvinio žiedo dizainą arba norite, kad jūsų unikalus sužadėtuvių žiedas derėtų prie jūsų vestuvinio žiedo, pagal užsakymą gaminami vestuviniai žiedai gali būti puikus pasirinkimas. Tokiu atveju atsiveria plačios galimybės sukurti būtent tokį vestuvinio žiedo dizainą, kuris atspindėtų jūsų ypatingos meilės istoriją.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: