Handball – EHF 2022 Men’s European Handball Championship – Group D – Austria v Poland – Ondrej Nepela Arena, Bratislava, Slovakia – January 14, 2022 Poland’s Szymon Sicko after receiving a red card and being sent off REUTERS/Radovan Stoklasa

„Viaplay“ iki 2031 m. transliuos Tarptautinės rankinio federacijos rankinio varžybas 10 šalių

„Viaplay“ grupė ir Tarptautinė rankinio federacija (IHF) susitarė dėl svarbios partnerystės, pagal kurią iki 2031 m. „Viaplay“ transliuos itin populiarias IHF varžybas 10 Europos šalių. Ateinančiais metais aistruoliai per „Viaplay“ galės tiesiogiai žiūrėti daugiau nei 40 TRF varžybų, įskaitant visus artėjančius IHF moterų ir vyrų pasaulio čempionatus. Sutartis apima Švediją, Norvegiją, Daniją, Suomiją, Lenkiją, Nyderlandus, Baltijos šalis ir Jungtinę Karalystę, t. y. daugelį rankinyje pirmaujančių pasaulio šalių.

Sutartimi užtikrinama, kad IHF vyrų pasaulio čempionatai būtų rodomi 2023 m. (vyks Lenkijoje ir Švedijoje), 2025 m. (vyks Kroatijoje, Danijoje ir Norvegijoje), 2027 m., 2029 m. ir 2031 m., o IHF moterų pasaulio čempionatai – 2023 m. (vyks Danijoje, Norvegijoje ir Švedijoje), 2025 m. (vyks Vokietijoje ir Nyderlanduose), 2027 m., 2029 m. ir 2031 m.

Nemažai rungtynių, įskaitant visas rungtynes, kuriose dalyvauja „Viaplay“ rinkų komandos, transliacijų bus komentuojamos vietinių komentatorių ir papildomos pasaulinio lygio studijos programa.

Be to, „Viaplay“ dabar turi teises į kitų keturių IHF jaunių merginų (U20) pasaulio čempionatų ir IHF jaunių merginų (U18) pasaulio čempionatų, kitų penkių IHF jaunių vaikinų (U21) pasaulio čempionatų ir IHF jaunių vaikinų (U19) pasaulio čempionatų, IHF vyrų ir moterų paplūdimio rankinio pasaulio čempionatų 2024 m., 2026 m., 2028 m. ir 2030 m., taip pat kasmetinio IHF paplūdimio rankinio pasaulinio turo transliacijas. Partnerystei tarpininkavo „SportFIVE“.

„Dėl šios svarbios sutarties „Viaplay“ visą šį dešimtmetį ir vėliau daugelyje didžiausių šio sporto rinkų rodys geriausias pasaulyje rankinio rungtynes. Danija yra nuolatinė vyrų pasaulio čempionė, o keturis kartus nugalėjusi Norvegija yra neabejotina moterų žaidimo karalienė. Milijonams mūsų žiūrovų bus matomi daugybė artėjančių IHF turnyrų, o tai dar labiau padidins vietos gyventojų susidomėjimą. Dabar šios pagrindinės „Viaplay“ teisės užtikrintos ilgam laikui“, – teigia „Viaplay“ grupės vyriausiasis sporto programų vadovas  Peteris Nørrelundas.

„Džiaugiamės galėdami pranešti, kad IHF suvienijo jėgas su „Viaplay Group“. Šį sprendimą priėmėme bendradarbiaujant su IHF TV ir rinkodaros teisių partneriu „SportFive“. Naujos partnerystės dėka galėsime kokybiškai ir ilgą laiką varžybų transliacijomis džiuginti dar daugiau rankinio entuziastų įvairiose šalyse“, – antrina IHF prezidentas dr. Hassanas Moustafa.

„„Viaplay“ yra viena greičiausiai augančių srautinio transliavimo platformų pasaulyje – ji taip pat ypatingai atsidavusi rankiniui. Šios ilgalaikės partnerystės dėka, IHF senjorų, jaunių, jaunimo ir paplūdimio rankinio pasaulio čempionatai įgis patikimą partnerį, kuris profesionaliai ir kokybiškai transliuos geriausias pasaulio rankinio varžybas svarbiausiose rankinio teritorijose, taip pat besivystančiose Europos rankinio rinkose. Didžiuojamės, kad galėjome tapti šios išskirtinės partnerystės tarpininkais“, – teigia „SportFive“ tarptautinės medijos viceprezidentas Karstenas Mahlmannas.

Anksčiau „Viaplay“ grupė atskira sutartimi įsigijo Švedijos, Norvegijos, Danijos ir Suomijos teises į 2023 ir 2025 m. IHF vyrų ir moterų pasaulio čempionatų transliacijas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: