Viaplay nuotr.

„ViaPlay“ komentatorius E. Kvitkauskas apie „Premier“ lygą: didžiausius šansus laimėti turi „Manchester City“ ir „Liverpool“ komandos

Jau šį penktadienį, rugpjūčio 5 d., prasidės naujasis populiariausios pasaulyje futbolo lygos – Anglijos „Premier League“ sezonas, kuriame dėl čempionų titulo kovos 20 komandų. Transliavimo platforma „Viaplay“ įsigijo išskirtines varžybų retransliuotojo teises ir suteiks galimybę stebėti pasaulinio lygio rungtynes, komentuojamas vietinių komentatorių, visose Baltijos šalyse. „Viaplay“ komentatorius Ervinas Kvitkauskas prognozuoja, kad šiemet, kaip ir ankstesniais metais, varžybų toną nustatys „Manchester City“ ir „Liverpool“ komandos.

Praėjusį sezoną „Premier“ lygos čempionu trečią kartą per ketverius metus buvo karūnuotas „Manchester City“ klubas, titulą užsitikrinęs tik paskutiniame etape.

„Keli pastarieji sezonai parodė, kad „Liverpool“ ir „Manchester City“ yra klubai, kurie tikrai dalyvaus lenktynėse dėl titulo. Ilgai dirbantys aukščiausio rango treneriai, puikiai sustyguotos sudėtys ir pasaulinės klasės naujokai – receptas, kuris negali nuvilti. Klausimas ar kažkas sugebės atlaikyti šių komandų demonstruojamą tempą. „Chelsea“, „Manchester United“, „Arsenal“, „Tottenham“ klubai daro viską, kad galėtų kovoti dėl aukščiausių pozicijų, tačiau konkurencija milžiniška. Atspėti kas laimės čempionatą, kas bus ketvertuke, kas išliks lygoje – beprotiškai sudėtinga. Tačiau galiu užtikrintai teigti – laukia įspūdingas, nenuspėjamas, beveik metus truksiantis futbolo spektaklis!“, – sako „ViaPlay“ komentatorius Ervinas Kvitkauskas.

2022–2023 m. „Premier“ lygos sezonas prasidės 2022 m. rugpjūčio 5 d. „Crystal Palace“ varžybomis su „Arsenal“, o baigsis 2023 m. gegužės 28 d. „Manchester City“ titulo gynybą pradės sekmadienį, rugpjūčio 7 d., rungtynėse prieš Londono „West Ham United“.

Nuo rugpjūčio 5 d. visas 380 „Premier“ lygos rungtynių bus galima įvairiai įrenginiais tiesiogiai stebėti per „Viaplay“. Be kiekvieną savaitę vykstančių kovų, „Viaplay“ siūlo žiūrėti pasaulinio lygio rungtynes su komentarais vietos kalba. „Viaplay Group“ teisę transliuoti „Premier“ lygą turi iki 2028 m., visas transliacijas galima žiūrėti per įvairiausius išmaniuosius įrenginius.

Apie „Viaplay“:

„Viaplay Group AB (publ)“ yra tarptautinė srautinio transliavimo rinkos dalyvė. Mūsų „Viaplay“ srautinio transliavimo paslauga teikiama visose Šiaurės ir Baltijos šalyse, Lenkijoje, JAV ir Nyderlanduose, 2022 m. pradėsime sparčią plėtrą Jungtinėje Karalystėje, o 2023 m. – Kanadoje, Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Iki 2023 m. pabaigos „Viaplay“ veiks mažiausiai 21 šalyje, įskaitant mažiausiai penkias „Viaplay Select“ prekės ženklo turinio koncepcijos partnerių rinkas. Mūsų unikalia pramogų pasiūla, įskaitant pripažintus „Viaplay Originals“ ir neprilygstamą aukščiausios kokybės tiesioginių sporto transliacijų pasirinkimą, kiekvieną dieną mėgaujasi milijonai klientų. Mūsų tikslas – nuo srautinio transliavimo iki televizijos kanalų, radijo stočių ir prodiusavimo įmonių – pasakoti istorijas, paliesti žmonių gyvenimus ir atverti pasaulį. „Viaplay Group“ įtraukta į Stokholmo vertybinių popierių biržos „Nasdaq“ sąrašą (VPLAY B).


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: