Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-03-17

Vieną kadrą Dakaro ralyje nufotografavęs lenktynininkas A. Juknevičius negali jo pamiršti net prabėgus beveik dvidešimčiai metų

Patyręs lenktynininkas ir daugiausiai kartų Dakaro ralyje dalyvavęs lietuvis Antanas Juknevičius prisipažino, kad Dakaro Ralyje yra fotografavęs tik vieną kartą. Šį trečiadienio vakarą, LNK laidoje „Šeškinės 20“ lenktynininkas papasakos kuriozišką istoriją, kurią atsimena praėjus kone dvidešimčiai metų.

„Buvo vienintelis kartas mano gyvenime, kai aš fotografavau Dakare. Tai buvo pirmame mūsų Dakare 2003 metais ir tai buvo tik vieną kartą, dėl to mane buvo praminę operatoriumi Kipsu. O istorija buvo tokia, tais pačiais metais važiavo dar vienas lietuvių ekipažas ir jie paprašė, kad aš juos nufotografuočiau starte, – istoriją pradės pasakoti A. Juknevičius. – Stovime mes starte, Libijoje, Gadamise, ten be proto graži vieta, kopos milžiniškos, rytinė saulė šviečia. Jie startuoja pirmi, o mes kažkur 10 minučių po jų. Jie atsinešė ir davė man fotoaparatą. Klausė, ar tikrai galiu juos nufotografuoti, kai šie startuos. Aš, žinoma, sutikau, o jie dar pasitikslino ar tikrai, ar tikrai nufotografuosiu. Aš atrėžiau, kad juk pasakiau, kad nufotografuosiu, vadinasi nufotografuosiu. Ką, jūs nepasitikit? Pasikabinau fotoaparatą ant kaklo ir toliau sulindau tvarkyti automobilio“.

Ir nors po didelio pažado, kad įvykdys konkurentų prašymą, lenktynininkui nutiko tai, ko jis pats nesitikėjo. „Praėjo šiek tiek laiko, besitvarkydamas pastebėjau, kad ant kaklo man trukdo fotoaparatas ir tik tada suvokiau, kad turbūt praleidau jų startą! Atsisuku ir matau, kaip jie startuoja ir nuvažinėja… Kadro padaryti nespėjau, tačiau už kelių šimtų metrų prisivijus pavyko padaryti dar gražesnį kadrą, nes už pirmosios kopos vaizdas buvo dar gražesnis“, – pasakos A. Juknevičius.

Į laidą atvyko ir viena tvirčiausių laikomų pramogų pasaulio porų – Erika ir Merūnas Vitulskiai. Gražią draugystę dar mokykloje pradėję Vitulskiai prisiminė, nuo ko viskas prasidėjo. „Baigiau tą pačią mokyklą, kaip Erika ir, būdamas gal trečiame studijų kurse, gavau prašymą padėti statyti miuziklą toje mokykloje. Atvykau ir, Jėzus Marija! Kažkada pagrindinėje mokykloje matytą lakstančią gražią mergaitę išvydau jau tikrą damą. Taip išeina, kad išlaukiau“, – prisiminimais apie draugystės pradžią dalinsis Merūnas.

Laidos metu vedėjas G. Savickas nesusilaikys nuo komentaro dėl Erikos ir Merūno panašumo. „Na, nepykit, bet jūs abudu labai panašūs, kaip brolis ir sesė. Tikrai“, – teigs Giedrius

„Taip, aš esu iškrypėlis“, – savo humoro jausmo neslėps M. Vitulskis.

Jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Šeškinės 20“ – skyrybų procesas tarp lenktynininko Antano Juknevičaus ir jo šturmano Dariaus Vaičiulio bei Merūno ir Erikos Vitulskių meilės pasakojimai apie darbą kartu ir 16 metų draugystės išbandymus.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: