unsplash.com nuotr.

Vienas papurškimas, turintis įtakos aistros kurstymui

Daugumai yra girdėtos sąvokos “afrodiziakai” ir “feromoniniai kvepalai”, tačiau kas tai yra iš tikrųjų – nėra taip plačiai žinoma. Feromoniniuose kvepaluose visa esmė yra cheminių junginių (feromonų koncentracija), o afrodiziakų veiksmingumas dažnu atveju yra grindžiamas sintetinėmis arba augalinėmis veikliosiomis medžiagomis, pvz., ženšenis, imbieras, epimedis, guarana ir kt. (net dauguma afrodiziakų yra laikomi kaip maisto papildai). Jeigu nesate kvapų mėgėjai – tiek afrodiziakų, tiek feromoninių kvepalų, galima rasti bekvapių (tai tikrai nereiškia, kad jie yra mažiau veiksmingesni). Tam, kad galėtumėte pakurstyti seksualinio gyvenimo židinį, vertėtų atkreipti dėmesį, kokios medžiagos yra reikalingos afrodiziako ir feromoninių kvepalų sudėtyje.

Dašis, cinamonas ir vanilė

Dašis yra vienas iš pačių pirmųjų Europoje naudojamų afrodiziakų. Ir jis tikrai nebuvo naudojamas vien tik vietoje pipirų – dašius pasitelkdavo kaip priemonę didinti seksualinį potraukį. Dašis nebuvo svetimas Lietuvos dvaruose – šį ingredientą didikai naudodavo sekso metu (šiuo kvapu būdavo ištepami net ir patalai).
Cinamonas yra vienas iš seniausiai Egipte naudojamų afrodiziakų, kuris geba ypatingai kurstyti aistrą. Faraonai dažnai naudodavo kvepalus, kurie būdavo praturtinti cinamono kvapo natomis. Taip pat cinamonas nebuvo svetimas ir Venecijoje – dažnai jo kvapus būdavo galima užuosti net ir aplinkoje, pavyzdžiui, Venecijos kaukių baliuje, kuriame būdavo siekiama sukurti intriguojančią aplinką visiems ten dalyvaujantiems. 
Vanilę galima vadinti tikra prieskonių karaliene. Moteris, kuri kvepia vanile, gali sužadinti teigiamas emocijas aplink ją esantiems žmonėms bei sustiprinti vyriškas galias. Vanilės kvapas yra gundantis ir svaiginantis, todėl yra tinkamas tiems, kurie nori aistringos nakties. Ieškantiems aistringą meilę kurstančių kvapų – jų didelis pasirinkimas yra Aistra.lt internetinėje parduotuvėje! 

Aitriosios paprikos ir imbieras

Inkai, actekai ir majai aitriąsias paprikas naudojo ne tik kaip maistą ir vaistą, bet ir kaip aistrų kurstymo priemonę. Dažniausiai aitrioji paprika būdavo laikoma toje vietoje, kurioje genties nariai užsiimdavo seksu. Šis kvapas labiausiai tinkamas vyriškos lyties atstovams, nes suteikia aštrų kvapą, kuris lyg degina ir kelia pagundą sužinoti, kas bus toliau.
Imbieras laikomas vyriškuoju afrodiziaku, kuris padeda subalansuoti mintis ir atsipalaiduoti. Būtent dėl šios priežasties galima rasti tiek daug vyriškų kvepalų, kuriuose dominuoja imbiero kvapo natos. Jų galima rasti ir feromoniniuose kvepaluose, kurie tik sustiprina vyrišką libido energiją. Šis kvapas suteikia vyrams dominanto poziciją lovoje, todėl ypatingai rekomenduojamas naudoti bdsm žaidimams. Feromoniniai kvepalai – naujas laiptelis į jūsų dar neatrastą malonumą.

Šafrano kvapo galia

Šafranas laikomas pačiu brangiausiu prieskoniu pasaulyje. Taip pat jis – vienas stipriausių afrodiziakų. Romos imperijos laikas, jaunavedžių patalynė būdavo įtrinama šafranu, apibarstoma lelijų ir šafrano lapais – taip būdavo siekiama sukelti dar didesnę aistrą. Norint sustiprinti  seksualinę energiją, šafranu būdavo gardinamas ir maistas, todėl šis kvapas nuolat tvyrojo ore. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: