Vienas TV projektas Kristinai Ražiukynaitei-KaYra atnešė viską: pirmą pergalę, geriausią draugę ir vaidmenį seriale

„Tai yra pirmasis projektas, kurį aš laimėjau. Todėl sugrįžti į šią sceną ir vėl pajusti ten tvyrančią energiją labai gera“ – sako 7-ojo BTV projekto „Muzikinė kaukė“ nugalėtoja, aktorė ir atlikėja Kristina Radžiukynaitė-KaYra. Būtent ji šį šeštadienio vakarą pasirodys svečio kėdėje ir prisijungs prie komisijos.

Nors scena Kristinai tikrai nėra naujiena, vis dėlto  ji prisipažįsta, kad komisijos kėdė jai nėra labai patogi: „Kai sužinojau kas dalyvauja šiais metais labai jaudinausi ir galvojau ar tikrai man šito reikia ir ar aš galiu vertinti dalyvius. Šių metų dešimtukas labai stiprus. Todėl man truputėlį buvo nejauku eiti, vertinti ir kritikuoti tokius talentingus žmones. Taigi, manau būsiu ta geroji komisijos narė ir stengsiuosi įžvelgti daugiau pliusų nei minusų. Juo labiau, kad pati puikiai žinau, kiek darbo reikia įdėti dėl tų kelių minučių scenoje.“

Anot aktorės ir atlikėjos, dalyvavimas šiame projekte jai davė labai daug: „Tai pirmas projektas, kuriam atidaviau labai daug savęs. Jis man labai patiko ir, regis, iki dabar įaugo į mane. Be to, čia, šioje scenoje, aš atradau savo talentą – kad man sekasi mėgdžioti tam tikrus atlikėjus ir aš tikrai galiu tai daryti. Tai aš labai dėkinga šiam projektui. Taip pat „Muzikinėje kaukėje“ susipažinau su dabartine geriausia drauge Gabija Lokyte, kuri dalyvavo kartu su manimi. Labai smagu, kad tokios patirtys atneša į gyvenimą ir labai daug gražių pažinčių“, – džiaugiasi Kristina ir priduria, kad dėka šios muzikinės kelionės ji buvo pastebėta ir pakviesta filmuotis LNK televizijos seriale „Monikai reikia meilės“.

Vis dėlto didžiausia dovana Kristina laiko visai kitas vertybes: „Aš atradau labai daug savo naujų spalvų. O labiausiai esu dėkinga už tai, kad man leido tobulėti, atrasti savyje drąsos ir daugiau pasitikėjimo savimi. Iš tiesų tuo metu manimi tikėjo labai daug žmonių, o tas tikėjimas labai veda į priekį. Tai buvo, tarsi šviežio oro gūsis, kuris mane įkvėpė.“

Maža to, laimėjusi „Muzikinė kaukę” ir pradėjusi vaidinti seriale Kristina sulaukė ir daugiau smalsių aplinkinių dėmesio. Tačiau mergina sako, kad apie žinomumą jai nėra smagu kalbėti ir to labai nesureikšminta. Svarbiausia jai – kad žmonės ne atpažintų gatvėje, o klausytų jos kūrybos. Galbūt dėl to po ilgo laiko Kristina gali džiaugtis ilgai laukta ramybe: „Dabar visą savo laiką skiriu kūrybai. Nes šventinis periodas buvo labai įtemptas ir darbingas, o dabar laikas atsipalaiduoti ir kažką sukurti naujo. Tikrai ruošiu daug staigmenų, bet kol kas nenoriu kalbėti garsiai ir dar išlaikysiu intrigą.”

Kristina Radžiukynaitė-KaYra turi ir vieną patarimą šių metų dalyviams: „Linkiu atsipalaiduoti. Aš pati atsipalaidavau tik į pabaigą projekto ir labai gaila. Čia nereikia niekam nieko įrodinėti, reikia tiesiog smagiai leisti laiką, nebijoti išeiti iš savęs, nebijoti būti negražiam ir pajusti tikrąjį malonumą.”

Šį šeštadienį „Muzikinės kaukės” scenoje laukia neįtikėtinos dalyvių transformacijos. Viena jų aktoriaus Tado Gryn įkūnijimas – jis taps garsiosios amerikiečių sunkiojo metalo grupės „Metallica” lyderiu James Hetfield (Džeimsu Hetfildu).

„Vertinu šitą pasirodymą kaip geriausią iš visų. Galvojau, kad tikrai neišdainuos taip kaip Hetfildas dainuoja, tai iš tikrųjų net stilių tą pagavo. Aš tai vertinu labai gerai. Labai pataikei”, – po Tado pasirodymo sakys operos solistas Jonas Sakalauskas jam pritars ir Kristina Radžiukunaitė: „Na jūs čia gerą vakarėlį užkūrėt! Tikrai! Aš tiesą sakant, man taip būna retai, bet aš visą laiką krizent norėjau. Labai patiko!”

Kaip kitiems dalyviams pavyks įkūnyti garsiausius Lietuvos ir pasaulio atlikėjus? Viską sužinosite jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., tik per BTV televiziją.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: