Vienu šūviu du zuikiai: akcija „Darom 2017” ir konkursas „Vaikų Velykėlės 2017“

Panevėžio rajono Sodelių kaimų bendruomenės nariai jau devintus metus vardan kilnaus tikslo – švarinti savo kraštą prisijungė prie akcijos ,,Darom 2017“. Pasiskirstę į komandas akcijos dalyviai išsirengė rinkti šiukšlių, kurios „puošė“ pakeles, miškus ir kitas vietas. Akcijos metu nuo šiukšlių buvo išvalytos apželdinto karjero pakrantės, surinktos šiukšlės prie kapinių, pieninės, buvusios mokyklos, pakelė ties autobusų stotele, kelio šalikelės.

Džiaugiamės, kad šiemet šiukšlių pakelėse mėtėsi mažiau. Gal žmonės pradeda suprasti, kad gamta – mūsų didžiausias turtas, kurią reikia saugoti ir mylėti. Džiugu, kad panašiose akcijose dalyvauja vaikai. Tikimės, kad padirbėję prie šiukšlių rinkimo ateinančios kartos gyvens dar švaresnėje aplinkoje ir šiukšles išmes tiesiai į tam skirtas vietas, o ne į pakelės griovį. Akcijos „Darom 2017“ organizatoriai džiaugiasi ir dėkoja už nuoširdų darbą bei iniciatyvumą gražinant aplinką.

Po smagaus darbo visi susirinko pabendrauti, kas kepė dešreles, kas papuošė didįjį margutį. Sodelių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse „Vaikų Velykėlės 2017“, kurį organizuoja „Naisių vasara“. Tai konkursas, puoselėjantis gražias lietuviškas tradicijas, ugdantis jaunąją kartą. Vaikučiai senovės lietuvių raštais margino įspūdingo dydžio 2 m aukščio ir 1 m pločio velykinį kiaušinį. Tokios vaikų Velykėlių šventės idėją pasiūlė „Naisių vasaros“ projektų mecenatas ir sumanytojas Ramūnas Karbauskis, kurio dėka kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas kompaktiniu disku. Šį Didįjį Margutį nufotografavome ir nusiuntėme konkurso pagrindiniams organizatoriams. Ši nuotrauka bus patalpinta socialiniame tinkle facebook. Komisijos pripažinti trys gražiausi, išradingiausi ir originaliausi Didieji margučiai – laimės konkursą. Prizas nugalėtojams – ekskursijos į Naisius.

Bendruomenės nariai džiaugiasi, vienu šūviu du zuikiai: akcija „Darom 2017” ir konkursas „Vaikų Velykėlės 2017“pavyko.

Sodelių kaimo bendruomenės pirmininkė
Vaida Sarapienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: