Pradžia Panevėžio naujienos Aktualijos Vieša paskaita – diskusija “4-oji pramonės revoliucija: iššūkiai ir galimybės”

Vieša paskaita – diskusija “4-oji pramonės revoliucija: iššūkiai ir galimybės”

0

Panevėžio kolegija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į viešą paskaitą – diskusiją visus, besidominčius  4 – ąja pramonės revoliucija, inovacijomis, klasteriais ir klasterizacija Lietuvoje, studentų verslumo ugdymo galimybėmis.

Renginio data ir laikas: lapkričio 16 d. 11.00 val.

Renginio vieta: Panevėžio kolegija, Klaipėdos g. 3, Amfiteatrinė auditorija (II aukštas).

PROGRAMA

Moderatorius Kęstutis Lukoševičius (Panevėžio kolegijos Praktinio mokymo centro vadovas)

11.00 – 11.05 Įvadinė dalis

11.05 – 11.25 Ričardas Valančiauskas “4-oji pramonės revoliucija” (MTEPI programų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vedėjas)

11.25 – 11.45 Vidmantas Vaitulevičius “Klasteriai: inovacijos verslui, miestui, visuomenei” (Klasterių plėtros koordinatorius)

11.45 – 12.05 Ričardas Valančiauskas “Kaip pasiekti inovacijų proveržį: nuo idėjos iki projekto” (MTEPI programų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vedėjas)

12.05 – 12.25 dr. Donatas Bakšys “Verslumo ugdymo idėjos ir galimybės Panevėžio kolegijoje” (Panevėžio kolegijos direktoriaus pavaduotojas mokslui ir plėtrai)

12.25 – 13.00 Diskusija ir apibendrinimas

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.