Viešbutis „Romantic“ kviečia sudalyvauti 3 km bėgime!

Sveikatos stiprinimo mėnesį, Spalį, panevėžiečiai kviečiami į dar vieną renginį. Viešbutis „Romantic“ organizuoja bėgimą aplink Senvagę. Tikimasi, kad renginyje dalyvaus ne tik miestelėnai, bet bus aktyvios ir įmonės, kurios kartu su kolektyvu išbandys jėgas bėgdami.

Jau kelerius metus antrąjį rudens mėnesį Panevėžio miesto savivaldybė ir Visuomenės sveikatos biuras kviečia ypatingą dėmesį skirti savo sveikatai. Įgyvendinant „Spalio – sveikatos mėnesio“ projektą panevėžiečiams pasiūloma daug įvairių renginių. Šiemet į projektą įsitraukė kaip niekad daug ir vietos verslininkų. Viešbutis „Romantic“ panevėžiečius ir miesto svečius kviečia dalyvauti 3 kilometrų bėgime Senvagėje.

Tikimasi, kad į 3 kilometrų bėgimą atvyks ne tik bėgikai, bet ir visi neabejingi sportui ir sveikai gyvensenai. Renginio metu netrūks prizų, muzikos, vaišių ir, žinoma, geros nuotaikos. Pirmiems trisdešimčiai atbėgusiųjų bus įteikti viešbučio „Romantic“ specialūs prizai.

Paskutinieji Panevėžyje vykę sporto renginiai parodė, kad visuomenė vis labiau propaguoja sveiką gyvenseną ir didėja norinčiųjų pradėti sportuoti. Viliamasi, kad tokių sporto renginių ateityje bus dar daugiau ir juos organizuoti iniciatyvos imsis dar daugiau privačių organizacijų.

Norintys dalyvauti spalio 14 dieną 3 kilometrų bėgime turėtų užsiregistruoti viešbučio Romantic internetinėje svetainėje nuroytais kontaktais arba prieš pat renginį.

 

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: