Linos Kovalevskienės nuotr.

Viešosios bibliotekos direktorei – ordino ,,Už nuopelnus Lietuvai“ medalis

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda Liepos 6-osios – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už jos vardo garsinimą valstybės ordinais ir medaliais apdovanojo Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius. Prezidento dekretu buvo apdovanoti 75 asmenys. Viena iš apdovanotųjų – Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Loreta Aleknienė. Iškilmingoje ceremonijoje jai įteiktas ordino ,,Už nuopelnus Lietuvai“ medalis. Šiuo medaliu apdovanota dar 13-ka kultūros, meno, verslo atstovų.

Liepos 8 dieną direktorę Loretą Aleknienę pasveikino Ignalinos rajono savivaldybės meras Laimutis Ragaišis ir savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė. Pasidžiaugta, kad pirmą kartą mūsų rajono savivaldybės įstaigos atstovas gavo tokį garbingą apdovanojimą. Tai ir džiaugsmas, ir pasididžiavimas, ilgamečio darbo, kūrybinių bei vadybinių idėjų, projektinės veiklos iniciatyvų įvertinimas.

Teikimą apdovanojimui Prezidentūrai pateikė Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.  2021 m. Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Loreta Aleknienė pripažinta geriausia Lietuvos bibliotekos vadove. 2014 m. ji išrinkta Ignalinos rajono Metų bibliotekininke.

Lina Kovalevskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: