Viktorijos Daujotytės kūrybos vakaras

Gruodžio 8 d. (antradienį) 17 val. G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje konferencijų salėje (Respublikos g. 14) LITERATŪROS IR KINO DIENOS kviečia į Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės VIKTORIJOS DAUJOTYTĖS kūrybos vakarą.

Svečiuose – literatūros tyrinėtoja, kritikė, poetė prof. habil. dr. VIKTORIJA DAUJOTYTĖ, doc. dr. BRIGITA SPEIČYTĖ, filologė, Kalbos premijos laureatė ALBINA SALADŪNAITĖ, Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro aktorius ALBINAS KĖLERIS, Panevėžio muzikinis ansamblis „Trio“.

Bus pristatomos naujausios Viktorijos Daujotytės knygos „Vartai į abi puses. Viktoriją Daujotytę kalbina Marijus Šidlauskas“ ir „Tatā pariejau. Tai parėjau“, jų bus galima įsigyti.

Renginio metu matysime skaidrių iš juvelyrės Eglės Čėjauskaitės-Gintalės parodos „Balsā i daiktā / Balsai ir daiktai“, parodos eksponatus juvelyrė kūrė pasiremdama Viktorijos Daujotytės eilėraščiais.

„Literatūros ir kino dienos“ – tai tęstinis Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos vykdomas projektas, kuriuo siekiama populiarinti Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatų kūrybą, gilinti pažintį su Lietuvos kultūrai nusipelniusiomis asmenybėmis.

 

Virginijos Valuckienės nuotrauka


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: