Viktorina „Žinių mūšis. Lietuva ir lietuviai pasaulyje“

Kuo geriau žmogus pažįsta savo gimtąjį kraštą, tuo labiau jis jį vertina ir myli. Lietuvos valstybines šventes Vasario 16- ąją ir Kovo 11-ąją– Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centras paminėjo ir organizuojant viktoriną „Žinių mūšis. Lietuva ir lietuviai pasaulyje.”

Centro mokytojos Jovita, Sigita ir Olga jau šeštus metus organizuoja respublikinę viktoriną “Žinių mūšis”. Jau tradiciniu tampantis renginys šiemet įvyko netradiciškai- nuotoliniu būdu, virtualioje erdvėje. Mokinių komandos iš miesto bei rajonų mokyklų, jungėsi į viktoriną pasivaržyti ir įrodyti, kiek daug žino apie Lietuvą ir pasaulį.

Organizuojant viktoriną siekiama paskatinti skirtingų gebėjimų mokinius, domėtis Lietuvos vardą pasaulyje garsinančiais žmonėmis, jų pasiekimais, bei kitais įdomiais muzikos, istorijos, gamtos, geografijos faktais. Viktorinos tikslas yra ne tik patikrinti turimas žinias, bet ir suteikti naujos informacijos. Kitokia, įvairesnė ugdomoji veikla, neįprasta forma yra vienas iš būdų įvairių gebėjimų vaikams patirti sėkmę, kelti savivertę.  Kasmet laukdami viktorinos, mokyklose mokiniai ruošiasi, mokosi, ieško naujų faktų apie Lietuvą, lietuvius, jų pasiekimus pasaulyje.

Viktorina „Žinių mūšis. Lietuva ir lietuviai pasaulyje“ yra sėkmingas renginys, skatinantis mokinių tautiškumą, pilietiškumą, kuris organizuojamas kasmet, pažymint Lietuvai svarbias datas.

Specialiosios pedagogės metodinikės Sigita Indriekienė, Jovita Matkevičienė, Olga Venislovienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: