JaunimasLietuvos naujienos

Vilniaus inžinerijos licėjus – kuo jis ypatingas?

Vilniaus inžinerijos licėjus, dar vadinamas Vitlio licėjumi, tai tokia mokykla, kuri specializuojasi ties inžinerija, technologijomis bei menu. Ši mokykla yra mylima moksleivių tuo, kad joje skatinamas kūrybiškumas bei kiekvieno individualumas. Būtent čia yra atsižvelgiama į nuolat besikeičiančio pasaulio tendencijas, o tam, kad liktume kompetentingi darbo rinkoje, turime nuolat tobulėti bei sekti pasaulio naujienas.

Vilniaus inžinerijos licėjus skatina vaikus mokytis ir išrasti tai, kas dar niekada nebuvo išrasta iki šiol. Visi eksperimentai ir bandymai čia yra priimami labai draugiškai. Net tuomet, kai vaikui nepasiseka, jis vis tiek yra skatinamas judėti į priekį ir nėra baramas už nepavykusį bandymą. Tai yra labai svarbu tam, kad vaikas neprarastų motyvacijos ir toliau siektų tobulinti savo praktines ir teorines žinias skirtingose mokslo sferose.

Kiekvienas žmogus ateina į šį pasaulį su labai skirtingų ir įvairių savybių deriniu, kurios gali vienaip ar kitaip paveikti aplink jį esantį pasaulį. Šias įgimtas savybes reikia vystyti ir padėti vaikui nuo mažų dienų suprasti kokia linkme jis nori judėti į priekį. Vilniaus inžinerijos licėjus pripažįsta, kad kiekvienas vaikas yra visiškai kitoks ir unikalus, todėl visa mokymo programa bei dėstymo būdai atitinka šiuos įsitikinimus. Vitlio licėjuje vaikai yra mokomi būti savimi ir atskleisti savo unikalų talentą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close