Vilniaus knygų mugėje – Panevėžio regiono bibliotekų erdvė

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka pirmą kartą suvienijo Panevėžio regiono bibliotekas dalyvauti 2016 m. Tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje vasario 25–28 d. Visomis mugės dienomis Vaikų erdvėje (4 salė) Panevėžio regiono jungtiniame bibliotekų stende Nr. 4.45 bibliotekos pristatys edukacinius renginius ir veiklas vaikams ir šeimoms.

Šių metų Knygų mugės tema „Personažas ieško autoriaus“, tad bibliotekos kviečia – ieškokime linksmai!

Stende į kūrybines paieškas kvies KNYGŲ PERSONAŽAI iš Panevėžio regiono Anykščių, Kupiškio, Rokiškio, Pasvalio, Zarasų viešųjų bibliotekų. Išmintingoji BITĖ, katinas PUKIS KUTULIS, pelėdikė BRONIKĖ, žaviosios FĖJOS ir kiti personažai lankytojus kvies žaisti, dalyvauti viktorinose, fotosesijose, kurti koliažus, receptus, sužinoti įdomybių.

Panevėžio regiono bibliotekų jungtinio stendo atidarymas vyks vasario 25 d. (ketvirtadienį) 10 val. Susipažinsite su Bitės NameLiuku ir personažu Gabriele Petkevičaite-Bite.

Įdomu tai, kad Stendas turės išskirtinių svečių, tai – Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos globėjai aktorius Gintaras Mikalauskas ir rašytoja Ramutė Skučaitė. Stende ji lankysis vasario 27 d. 17.30–18.30 val. ir su dalyviais kalbins Gabrielės Petkevičaitės-Bitės personažą. Gintaras Mikalauskas su lankytojais bendraus vasario 28 d. 12–13 val.

Į svečius užsuks ir Panevėžio regiono bibliotekų jungtinio stendo kaimynystėje įsikūręs dailininkas Stasys Eidrigevičius. Visomis mugės dienomis čia veiks Stasio Eidrigevičiaus kūrybinė erdvė.

Rengėjai žada – bus PRIZŲ ir SIURPRIZŲ! Būtinai užsukite.

Kviečiame!
Vilija Stokienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: