vilnius.policija.lrv.lt (nuotr.)

Vilniuje sulaikytas asmuo su labai dideliu narkotinės medžiagos kiekiu (video)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai šių metų balandžio mėnesio pradžioje sulaikė vilnietį, besiverčiantį neteisėtu narkotinių medžiagų platinimu, ir iš nelegalios apyvartos išėmė iki dvidešimties kilogramų narkotinių medžiagų – kanapių.

Policijos pareigūnai, gavę informacijos apie asmenį, kuris galimai viename iš Vilniaus garažų neteisėtai disponuoja labai dideliu narkotinės medžiagos – kanapių kiekiu, pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal požymius nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 3 d., ir nedelsiant atliko procesines prievartos priemones. Greitas ir neatidėliotinas procesinių prievartos priemonių taikymas leido atlikti rezultatyvius proceso veiksmus ir sulaikyti asmenį, disponavusį narkotinėmis medžiagomis, bei iš nelegalios apyvartos išimti apie 15 kg narkotinės medžiagos – kanapių. Pareigūnai asmenį užklupo prie nuomojamo garažo ir jį sulaikė. Patekę į garažą, pareigūnai suprato, kad sulaikytasis elektriniu prietaisu iš automobilio rato ištraukinėjo slepiamas narkotines medžiagas. Kadangi garaže buvo ne vienas toks automobilio ratas, kitus ratus teko patikrinti patiems pareigūnams – buvo rasta daugiau narkotinių medžiagų. Taip pat dalis narkotinių medžiagų kratos metu buvo rasta ir įtariamojo gyvenamoje vietoje. Rastas narkotinių medžiagų kiekis gali siekti iki 20 kg.

Įtariamajam įteiktas pranešimas apie įtarimą dėl labai sunkios nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 3 d., padarymo, o teismas skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą.

Išimtų narkotinių medžiagų vertė gatvės prekyboje siekia apie 200 000 eurų. Už nurodytą nusikalstamą veiką Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimo bausmę nuo 10 iki 15 metų. Manoma, kad sulaikomų asmenų gali būti ir daugiau.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Šaltinis: vilnius.policija.lrv.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: