Lietuvos naujienos - Sveikata - 2021-08-25

Vilniuje teikiamos geriausios dantų protezavimo paslaugos

Kiek kainuoja protezai ?

Kiekvienam senjorui yra aktualu dantų protezavimo paslaugų kainos. Kiek mes žinome, tai skirtingi odontologai teikia skirtingas dantų protezavimo kainas. Kadangi senjorai gauna mažas pensijas, todėl jie nori gauti pigiausias paslaugas ir geriausia kokybę. Iš esmės galima rasti tarpinius variantu kai protezų kainos gali neviršyti tūkstančio eurų. Už tokią pinigų sumą galite gauti gana geros kokybės išimamus protezus. Išimami protezai yra pigiausias variantas vien todėl, kad jos reikia išimti. Kitokio tipo ir struktūros dirbtiniai dantys gali kainoti kur kas brangiau.

Kiek trunka dantų protezų gamyba ?

Nuo tada, kai apsilankote pas specialisto ir jis įvertina jūsų dantų būklę yra pateikiami vizitai. Tokie vizitai gali sudaryti gana ilgą laiko tarpą. Tas laiko tarpas gali sudaryti iki vieno mėnesio. Per tokį laiko tarpo odontologas įvertinęs dantų būklę ir galutinai paruošęs jūsų burna gali montuoti protezus ir pateikti visą naudojimo instrukcija, kaip ir kada turėsite prižiūrėti savo turimus protezus. Jei renkatės išimamus protezus, tai yra vieni terminai per kiek visa procedūra yra atliekama, o jei nusprendėte daryti neišimamus protezus, tai yra visai kitokio pobūdžio terminai ir priežiūros rekomendacija.

Kuo skiriasi išimami protezai nuo neišimamų  ?

Protezai yra skirstomi į dvi rūšis, tuos kurios galite išimti ir tuos kurie nėra išimami. Kuriuos protezus rinktis yra kiekvieno žmogaus apsisprendimo reikalas. Vieni žmonės nori mažiau vargo todėl renkasi neišimamus protezus. Kiti žmonės dėl to jog taupo pinigus ir negali leisti brangesnių protezu, kaip alternatyva pasirenka išimamus protezus. Yra įvairiausių nuomonių kurie protezai yra geresni, o kurie yra prastesni. Žinokite, tai jog kiekvienas renkasi pagal odontologo rekomendacijas ir pagal savo suvokimo ribas ir biudžetą.

Ar dirbtiniams dantims yra suteikiama garantija ?

Kiekvienas žmogus vis susiduria su tokiu gana keistu klausimu. Ar man bus suteikta garantija, kai įsigysiu protezus ? Iš esmės į tokį klausimą nėra labai aiškaus atsakymo, nes realiai niekas kaip ir neduoda protezams garantijos. Nors vis dėl to žmonės bando derėtis su odontologais prašyti garantijos, nes bijo, kad sumokėjus didelius pinigus po kurio laiko protezai imtu ir nesulūžtų. Odontologai supranta, kad tokios garantijos, kaip ir negali suteikti, nes nežinia, kaip pats klientas elgsis su savo turimais protezais ir ar jų tyčia ar netyčia nebandys sugadinti.

Ar senjorai gauna kompensacija už dantų protezus ?

Kiekvienas senjoras turi teisę į valstybės teikiama parama. Tokia parama gauna ne pats žmogus, bet odontologijos klinika, todėl klinika yra suinteresuota suteikti visa informacija, kaip gauti tokia subsidija, jog senjorui protezų kaina būtų sumažinta ir jis mokėtų mažesnę sumą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: