„Vilties“ progimnazija – 2 tarptautinių projektų laimėtoja

Panevėžio „Vilties“ progimnazija laimėjo net 2 tarptautinius Erasmus + projektus – „Languages to learn and live“ („Kalbos mokymuisi ir gyvenimui“) ir „Coding With Outdoor Games“ („Programavimas ir lauko žaidimai“).

Abu projektai startavo šių metų rugsėjo 1-ąją ir truks 2 metus. Pirmasis projekto „Languages to learn and live“ partnerių susitikimas jau įvyko spalio 14-18 d. Ronse mieste, Belgijoje. Susitikimo metu pristatytos 4 partnerių mokyklos, numatytas darbo planas 2 metams, pasiskirstyta veiklomis iki kito susitikimo, dalyviai informuoti apie naudojimąsi eTwinning erdve, kaip į ją įtraukti projekte dalyvaujančius vaikus bei kitus projekto dalyvius.

Tarptautinis kalbų projektas Erasmus + „Languages to learn and live“ yra dvikalbis anglų-prancūzų kalbų projektas. Jo tikslas – skatinti visapusišką požiūrį į kalbų mokymą, mokymąsi, dalytis gerąja patirtimi ir mokytis vieniems iš kitų, motyvuoti jaunąją kartą mokytis užsienio kalbų bei tobulinti mokytojų kompetencijas. Kalbų projekte dalyvauja 4 šalių-partnerių mokyklos iš Belgijos (projekto koordinatoriai), Lietuvos, Čekijos ir Ispanijos. Šio projekto koordinatorė – „Vilties“ progimnazijos anglų kalbos mokytoja-metodininkė Eglė Kulbeckaitė.

Projekto Erasmus + „Coding With Outdoor Games“ tikslas – suderinti informacinių technologijų naudojimą su fiziniu mokinių aktyvumu. Projekte dalyvauja 6 šalių-partnerių mokyklos iš Turkijos (projekto koordinatoriai), Lietuvos, Makedonijos, Rumunijos, Italijos ir Didžiosios Britanijos. Šio projekto koordinatorė – progimnazijos anglų kalbos mokytoja-metodininkė Jolanta Švegždienė.

Projektus remia Europos Komisija.

Parengė Komunikacijos skyrius 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: