Bendruomenės naujienosReporteris

„Vilties“ progimnazija – 2 tarptautinių projektų laimėtoja

Panevėžio „Vilties“ progimnazija laimėjo net 2 tarptautinius Erasmus + projektus – „Languages to learn and live“ („Kalbos mokymuisi ir gyvenimui“) ir „Coding With Outdoor Games“ („Programavimas ir lauko žaidimai“).

Abu projektai startavo šių metų rugsėjo 1-ąją ir truks 2 metus. Pirmasis projekto „Languages to learn and live“ partnerių susitikimas jau įvyko spalio 14-18 d. Ronse mieste, Belgijoje. Susitikimo metu pristatytos 4 partnerių mokyklos, numatytas darbo planas 2 metams, pasiskirstyta veiklomis iki kito susitikimo, dalyviai informuoti apie naudojimąsi eTwinning erdve, kaip į ją įtraukti projekte dalyvaujančius vaikus bei kitus projekto dalyvius.

Tarptautinis kalbų projektas Erasmus + „Languages to learn and live“ yra dvikalbis anglų-prancūzų kalbų projektas. Jo tikslas – skatinti visapusišką požiūrį į kalbų mokymą, mokymąsi, dalytis gerąja patirtimi ir mokytis vieniems iš kitų, motyvuoti jaunąją kartą mokytis užsienio kalbų bei tobulinti mokytojų kompetencijas. Kalbų projekte dalyvauja 4 šalių-partnerių mokyklos iš Belgijos (projekto koordinatoriai), Lietuvos, Čekijos ir Ispanijos. Šio projekto koordinatorė – „Vilties“ progimnazijos anglų kalbos mokytoja-metodininkė Eglė Kulbeckaitė.

Projekto Erasmus + „Coding With Outdoor Games“ tikslas – suderinti informacinių technologijų naudojimą su fiziniu mokinių aktyvumu. Projekte dalyvauja 6 šalių-partnerių mokyklos iš Turkijos (projekto koordinatoriai), Lietuvos, Makedonijos, Rumunijos, Italijos ir Didžiosios Britanijos. Šio projekto koordinatorė – progimnazijos anglų kalbos mokytoja-metodininkė Jolanta Švegždienė.

Projektus remia Europos Komisija.

Parengė Komunikacijos skyrius 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close