„Vilties“ progimnazija – sveikos ateities puoselėtoja

Panevėžio „Vilties“ progimnazija dalyvavo jau trečius metus iš eilės Sveikatos apsaugos ministerijos organizuotame konkurse „Už sveiką gyvenseną“.

Ministerijos ekspertų komisija gavusi 160 paraiškų, 5 kategorijose atrinko 15, jų nuomone, apdovanojimo verčiausius žmones, organizacijas ir iniciatyvas: „Už sveikos ateities puoselėjimą“, „Už pagalbą ir paramą sugrįžtantiems gyventi“, „Už nugalėtą negalią“, „Už aktyvumą, nepavaldų amžiui“, „Už iniciatyvą rinktis kitokį gyvenimą“.

Sveikindamas visus susirinkusiuosius, Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigė, kad šie apdovanojimai – tai pagarbos ženklas sveikos gyvensenos idėjų puoselėtojams. Jau tradiciniais tampantys apdovanojimai kasmet bendram tikslui suburia vis daugiau žmonių. Tai rodo, kad sveikos gyvensenos tema tampa vis aktualesnė.

„Tai yra puikiausias įrodymas, kad vykdome prasmingą veiklą, palankiai keičiančią jaunimo požiūrį į sveiką gyvenseną, įkvepiančią teigiamiems gyvenimo būdo pokyčiams ir bendrystei“, – sakė „Vilties“ progimnazijos direktorė Danutė Valiukienė.

Sveikatos apsaugos ministras savo ruožtu įteikė apdovanojimus asmenims ir organizacijoms, kurios, jo nuomone, savo veikla, atsakomybe ir sveiko gyvenimo būdo principų puoselėjimu nusipelno Sveikos gyvensenos ambasadorių vardo.

Parengė Komunikacijos skyrius 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: