„Vilties“ progimnazijos vėl laukia remontas

Iš Valstybės investicijų programos gavus 210 tūkst. Eur lėšų bus tęsiami „Vilties“ progimnazijos sutvarkymo darbai ir atnaujinamas mokyklos priestatas.

„Vienoje populiariausių miesto mokyklų didžioji rekonstrukcijos darbų dalis baigta praėjusių metų pabaigoje – sutvarkyta tiek pastato išorė, tiek vidus, tačiau liko neatnaujintas priestatas. Priestato atnaujinimas planuojamas vasarą, kuomet ugdymo procesas bus kuo mažiau trikdomas“, – teigia Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Atliekant „Vilties“ progimnazijos priestato rekonstravimo darbus numatyta suremontuoti ir apšiltinti priestato fasadą, atnaujinti elektros ir apsaugos sistemas, priešgaisrinę signalizaciją, įrengti liftą neįgaliesiems.

Rangos darbų viešųjų pirkimų konkursą planuojama skelbti šį pavasarį, statybininkai darbus turėtų pradėti vasarą.

„Vilties“ progimnazijos darbams vykdyti iš ES struktūrinių fondų, valstybės ir miesto biudžetų buvo skirta apie 2,5 mln. Eur. Progimnazija atnaujinta iš pagrindų: pakeistas šiluminis punktas, vandentiekio vamzdynai, kanalizacija, įrengta ventiliacinė – rekuperacinė sistema bei elektros instaliacija. Taip pat įrengtos lifto šachtos, sumontuotas neįgaliųjų liftas, įdiegta apsaugos ir priešgaisrinė sistemos. Suremontuota aktų salė, biblioteka, valgykla, klasės ir koridoriai. Atlikti sienų, lubų, grindų rekonstravimo darbai. Pakeistas stogas, apšiltinta dalis fasado. Atnaujintoms klasėms nupirkti nauji suolai, spintos ir lentos.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: