Aina.lt nuotr.

Vinycios meras dėkoja panevėžiečiams už humanitarinę pagalbą

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas gavo laišką iš miesto partnerio Vinycios mero Sergiy Morgunov, kuriame išreiškiama padėka už pagalbą Ukrainos žmonėms šiuo sunkiu jų šaliai metu.

„Leiskite Jums padėkoti nuo savęs asmeniškai ir visos Vinycios miesto bendruomenės vardu už humanitarinę pagalbą, kurios sulaukėme iš miesto partnerio Panevėžio bendruomenės ir Jūsų asmeniškai. Brutalus karas, kurio niekada nesitikėjome, atkeliavo į Ukrainos žemę. Darome viską, ką galime, kad paremtume savo karius, kurie drąsiai gina Ukrainos žemę nuo Rusijos okupantų. Vinycia priima daug žmonių, priverstų palikti savo miestus, sugriautus rusų okupantų. Beveik visos švietimo įstaigos tapo prieglaudomis pabėgėliams ir mes labai stengiamės juos aprūpinti būtiniausiais daiktais. Mūsų laukia daug iššūkių, bet su kolegų ir draugų pagalba nugalėsime viską. Dar kartą Jums ačiū. Tikimės tolimesnio bendradarbiavimo“, – rašoma Vinycios mero S. Morgunov laiške.

Praėjusią savaitę į Panevėžio miestą partnerį Vinycią buvo pristatyta pirmoji humanitarinės pagalbos siunta, dalį jos paaukojo įvairios miesto verslo įmonės, bendruomenės, pavieniai gyventojai. Iš Panevėžio buvo išvežta medicinos reikmenų, įvairių higienos priemonių, maisto produktų (konservų, šokolado, sausainių ir kt.), termodrabužių, pirštinių, sausų karinių maisto davinių, kanceliarinių prekių ir kt. Bendra krovinio vertė į Vinycią siekė per 50 tūkst. Eur.

Panevėžio miesto savivaldybė nuolat palaiko ryšį su Vinycios meru S. Morgunov, kuris informuoja apie Ukrainos žmonėms reikalingą tikslinę paramą. Panevėžio miesto savivaldybė šią savaitę dar kartą renka paramą šio miesto partnerio gyventojams. Visą savaitę kasdien iki šio šeštadienio (kovo 26 d. imtinai), nuo 14 iki 20 val. paramą galima pristatyti į Panevėžio atvirą jaunimo centrą (Ramygalos g. 18).

Gyventojai kviečiami pasirinkti konkrečius produktus ar jų grupę iš pateikiamo sąrašo ir pirkinius pristatyti tvarkingose pakuotėse. Visa tai užtikrins efektyvesnį paramos transportavimą.

Gyventojų prašoma prisidėti prie paramos nuperkant:

įvairių kruopų;

miltų;

pusryčių dribsnių;

įvairių konservų;

vandens ir gaiviųjų gėrimų plastikiniuose buteliuose;

asmens higienos prekių, reikmenų (dantų pastos, dantų šepetėlių, dušo reikmenų ir kt.).

Panevėžiečiai savo finansinę paramą gali pervesti į specialią Savivaldybės paramos sąskaitą. Ši finansinė parama bus skirta Panevėžyje apsistojusių ukrainiečių būtiniesiems poreikiams užtikrinti. Atliekant pavedimą būtina nurodyti šią informaciją:

Gavėjas: Panevėžio miesto savivaldybės administracija

Paramos sąskaita IBAN: LT34 7300 0101 1581 8414

Mokėjimo paskirtyje nurodyti: PARAMA.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: