Aina.lt nuotr.

Vinycios meras dėkoja panevėžiečiams už palaikymą

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas gavo laišką iš miesto partnerio Vinycios mero Sergiy Morgunov, kuriame išreiškiama padėka už visus metus teikiamą palaikymą ir pagalbą nuo karo kenčiantiems Ukrainos žmonėms.

„Vinycios miesto gyventojų vardu ir asmeniškai leiskite padėkoti už jūsų palaikymo žodžius rusijos invazijos į Ukrainos žemes metinių minėjime. Esame dėkingi Lietuvai už nuolatinį ir tvirtą mūsų šalies palaikymą grėsmės akivaizdoje. Mes nuolat jaučiame savo ilgamečių ir ištikimų draugų, tokių kaip Panevėžio miesto bendruomenė, palaikymą. Esu tikras, kad visi Jūsų linkėjimai išsipildys, agresorė rusija bus nugalėta, Ukraina pasieks taiką ir klestėjimą, mūsų bendradarbiavimas plėtosis Lietuvos ir Ukrainos labui. Dėkojame jums už solidarumą ir palaikymą!“, – rašoma Vinycios mero S. Morgunov laiške.

Vasario 24 d. minint Ukrainos karo metines, Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas išsiuntė laišką, kuriame išreikšti palaikymo žodžiai nuo karo kenčiantiems Ukrainos žmonėmis: „Praėjo vieneri metai, paženklinti žiauriais rusijos agresijos veiksmais. Tai metai, kai pasaulis kasdien stebi Ukrainos didvyrių kovą už savo Tėvynę, už kiekvienam žmogui brangias vertybes. Vasario 24-oji buvo ta diena, kai panevėžiečiai susirinkę Laisvės aikštėje parodė nuoširdžiausią palaikymą Ukrainai ir jos žmonėms. Solidarumo akcijoje dalyvavo ir gausi ukrainiečių bendruomenė, kurią Panevėžyje šiandien sudaro daugiau nei 2000 žmonių. Plevėsuojančios Lietuvos ir Ukrainos vėliavos, daugybė šviečiančių žvakių parodė daug daugiau nei žodžiais galima pasakyti. Noriu patikinti, kad mes labai norime Ukrainą ir jos žmones matyti gyvenančius demokratinėje, vieningoje, klestinčioje šalyje, Europos Sąjungos ir NATO šeimos narę“.

Vasario 24-osios vakare prie Panevėžio miesto savivaldybės vyko vienybės ir solidarumo akcija „Laisvė šviečia“, čia skambėjo patriotinės lietuvių bei ukrainiečių dainos, vyko teatralizuotas Panevėžio lėlių vežimo teatro performansas – akcija „Liutiy rik“ („Žiaurus vasario metas“).

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: