Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2017-12-19

Virginijus Šeškus dėl brolių Ball‘ų nesitikėjo tokio didelio dėmesio

Prienų-Birštono krepšinio klubo „Vytautas“ vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus KK2 laidoje šį antradienio vakarą 19.30 val. per LNK pasakos, kad tiek jis, tiek visa komanda labai laukia brolių Ballų atvykimo į Lietuvą. Virginijus prisimena, kad brolių Ballų pasiūlymas buvo labai spontaniškas.

„Aš jums galiu pasakyti, kad viskas vyko labai spontaniškai. Man dvyliktą nakties paskambino ir sako: „Ką darom?“. Tikėjom, kad kažkoks ažiotažas bus, bet kad toks…“ – sakys V. Šeškus.

„Mes labai paprastai su jais kalbame. Taip, kaip jie bendrauja – jie yra geri vyrukai“, – kalbės V. Šeškus.

V. Šeškus sako, kad komanda planuoja pasitikti krepšininkus oro uoste.

„Mes sutiksim juos gražiai. Nuvažiuosime į oro uostą, pasiimsime gražią mašiną ir grįžę pavakarieniausime“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 kalbės V. Šeškus.

Treneris pasakoja, kad brolių Ballų atvykimas bus puiki proga klubui, mat jis pripažįsta, kad nėra paprasta surinkti lėšų komandai išlaikyti.

„Įsivaizduokite, vyksta treniruotė ir gaunu skambutį, kad už valandos turiu būti kažkur, o jeigu nebūsiu – rėmimo galiu ir negauti“, – kalbės V. Šeškus.

V. Šeškus tikisi, kad į Lietuvą atvyks ir pats Lavaras Ballas, kuris treniruotėse talkins Virginijui.

„Gal jų gyvenimo būdas kiek kitoks. Bet supraskit, su metais kiekvienas žmogus tampa protingesnis. Ateis tas laikas, jie pamatys tą Lietuvą, kad ne rožėm klotas kelias, kad reikia įrodinėti treniruotėse. Manau, jei tėvukas bus, tai kartu treniruotes vesim. Manau, kad viskas bus gerai“, – laidoje sakys V. Šeškus.

Išskirtinį interviu su Virginijumi Šeškumi žiūrėkite šiandien laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: