Virtualūs susitikimai su Kalėdų seneliu Anykščiuose

Kalėdos – viena laukiamiausių ir mėgstamiausių šeimos, o ypatingai vaikų, švenčių. Laikas su šeima, dovanos, šventiniai skanėstai, girliandomis tviskanti eglutė… Kiekvienas Kalėdas įsivaizduoja vis kitaip. Tačiau jeigu reikėtų išrinkti vieną ryškiausią momentą, atnešantį daugiausiai džiaugsmo ir šventinės nuotaikos, tai neabejotinai būtų susitikimas su Kalėdų seneliu!

Šiais metais kviečiame virtualiai susitikti su Kalėdų seneliu jo puošnioje Kalėdų rezidencijoje Anykščiuose. Pražiuginkite ir padovanokite kitokią patirtį sau ir savo artimiesiems. O tai padaryti labai paprasta! Rašykite, skambinkite, sekite naujienas Kalėdų rezidencijos puslapyje Facebook paskyroje, o mes rezervuosime Jums patogų laiką. Sukurkime tikras Kalėdas su tikrais stebuklais!

Virtualaus susitikimo metu galėsite aptarti Kalėdų seneliui išsiųstus laiškus, papasakoti apie išsvajotas dovanas bei atliktus gerus darbus, o taip pat paklausti ir sužinoti pačių neįtikėčiausių dalykų. Kiek Kalėdų seneliui metų? Kokiu greičiu jis keliauja su savo elniais Kalėdų naktį? Kokie jo ištikimų pagalbininkų, elnių, vardai? Ir visai nesvarbu, kiek Jums metų, Kalėdų stebuklai prasideda nuo mažų dovanų. O kas gali būti geriau nei dovana-skambutis pačiam tikriausiam Kalėdų seneliui?!

Jums patogų laiką galite rezervuoti asmenine žinute Kalėdų rezidencija Anykščiai Facebook paskyroje arba telefonu +370 633 44 506.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: