Panevėžio PPAR nuotr.

Visą savaitgalį Panevėžyje vyksiančioje parodoje „EXPO Aukštaitija 2017“ – pažintis su regiono verslo laimėjimais

Penktadienį Panevėžyje prasidėjo jau 22-oji paroda „EXPO Aukštaitija 2017“. Visą savaitgalį „Cido“ arenoje vykstančioje parodoje galima pasidžiaugti Aukštaitijos regiono verslo laimėjimais, dalyvauti seminaruose, laimėti įvairių prizų ir stebėti panevėžiečių atlikėjų ir šokėjų pasirodymą.

Be to, parodos lankytojai galės pabendrauti su miesto vadovais ir aptarti su jais Panevėžio miesto problemas, aktualijas.

Kaip sakė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (Panevėžio PPAR) generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, paroda įtiks ne tik įvairių profesijų žmonėms, bet ir smalsiems panevėžiečiams: vaikams, jaunimui, visiems.

Panevėžio PPAR vienija 300 narių – mažų ir didelių įmonių iš įvairių gamybos ir paslaugų sektorių, mokslo ir mokymo įstaigų, intelektualaus produkto kūrėjų.

Panevėžio PPAR jau 22-ąjį kartą rengia visoje Lietuvoje ir užsienyje žinomą tarptautinę parodą „EXPO Aukštaitija“. Šiemet ši paroda jau devintąjį kartą vyksta „Cido“ arenoje, dalyvauja 185 dalyviai. Ekspozicija užima per 1 700 kvadratinių metrų parodinio ploto. Kasmet parodą aplanko daugiau kaip 30 tūkstančių lankytojų.

Rugsėjo 22-24 dienomis vykstanti paroda „EXPO Aukštaitija 2017“ prasidėjo IQ forumu „Panevėžys: galimybės laimėti šiame kėlinyje“.

Panevėžio PPAR generalinio direktoriaus V. Matkevičiaus nuomone, paroda, be abejonės, yra svarbiausias, didžiausias ir populiariausias verslo renginys Aukštaitijos regione. Jį pagyvina linksma, išradinga koncertinė programa, aukcionai, varžybos, žinomų sportininkų pasirodymai.

„Jau seniai „Cido“ arena tapo per maža ir nesutalpina visų norinčių dalyvauti. Todėl ekspozicijos vyksta ir lauke. Parodoje dalyvauja apie 185 dalyviai. Parodoje prisistatys gamybos ir paslaugų įmonės, švietimo įstaigos, amatininkai, prekybininkai“, – kalbėjo V. Matkevičius.

Visą savaitgalį vyksiančioje parodoje „EXPO Aukštaitija 2017“ savo stendą turės ir Panevėžio miesto savivaldybė ir jame panevėžiečiai galės pabendrauti su miesto vadovais.

Savivaldybės stende bus skirtingai pristatytas Panevėžys, jo perspektyvos, savivaldos vaidmuo. Ypatingas dėmesys bus skirtas miesto atnaujinimo projektų pristatymui: Laisvės aikštė su prieigomis, Senvagė, Skaistakalnio parkas, Nevėžio pakrantės, Nepriklausomybės aikštė, Kultūros ir poilsio parkas.

Parodos lankytojai galės stebėti Kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų šokių kolektyvų „Grandinėlė“, „Miestelėnai“, šokių studijos „Šokio oazę“ pasirodymais. Klausytis humoro grupės „Ambrozija“ programos, grupės „Bohema“ koncerto, Simonos Jakubėnaitės „New Vocal“ studijos solistų koncerto, Daugpilio kultūros centro šokių kolektyvo „Saime“ programos.

Panevėžio PPAR nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *