Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-07-14

Visi mes – „Kasdienybės čempionai“: parodykite, kuo didžiuojatės ir būkite apdovanoti!

Jau visai netrukus prasidės laukiamiausias metų įvykis, kuris dviem savaitėms sportą pavers pačia svarbiausia tema – Tokijo vasaros olimpinės žaidynės. O kol iki žaidynių liko dar kelios akimirkos, belaukiant Lietuvos ir pasaulio sportininkų startų Tokijuje, TV3 žiniasklaidos grupė kviečia prisiminti, kad kasdienybėje iš tiesų čempionais esame visi.

Naujas TV3 žiniasklaidos grupės projektas skatina visus parodyti tai, kuo didžiuojamės, ir pasisemti įkvėpimo net iš paprasčiausių, kasdienių dalykų.

Projektas skirtas visiems Lietuvos gyventojams, kurie gal taip niekuomet ir nepateks į olimpines žaidynes, bet turėdami tokį pat smarkų užsidegimą ir tikėjimą savo jėgomis, bei kasdien įveikdami po užsibrėžtą tikslą, vis tiek drąsiai gali vadintis nugalėtojais. Visi esame girdėję genialų posakį, kad jei svajoji apie tai, kaip pasikeičia pasaulis, pirmiausiai pats ryte pabandyk pasikloti bent lovą. Neverta bijoti – jei nori įveikti kažką, kam anksčiau nesiryždavai, tiesiog imk ir padaryk tai – ženk tą žingsnį, palik savo komforto zoną, nuo nosies nulašink pirmuosius prakaito lašus ar parodyk dar niekuomet niekam neatskleistą savo talentą. Mes tikime, kad viskas pradės keistis tik į gerą, o jūs?

Kviečiame filmuoti ir fotografuoti savo pirmuosius – kad ir nedrąsius – pasiekimus, išmoktus naujus dalykus, pasiektus tikslus, talentus ar tiesiog tai, kas priverstų savimi didžiuotis. Motyvuokime save ir kitus ne tik sveika konkurencija, bet ir olimpiniais „LTeam“ prizais: specialiais džemperiais, krepšiais, marškinėliais, termosais ar akiniais nuo saulės.

Jūsų „Kasdienybės čempionų“ vaizdo įrašų ir nuotraukų lauksime naujienų portale tv3.lt, šiam projektui skirtame polapyje – tv3.lt/cempionai. Čia ne tik galėsite parodyti, ką išmokote patys, bet taip pat stebėti ir kitų pasiekimus bei balsuoti už tuos, kurie jus įkvėpė ar sužavėjo labiausiai.

Visi mes esame „Kasdienybės čempionai“ – https://youtu.be/f_1EEywBxiQ!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: