Grožis - Laisvalaikis - 2021-06-28

Viskas, ko reikia plaukams, kad jie būtų gražiausi ir geriausioje savo formoje

Plaukai yra vienas iš pagrindinių aksesuarų, kuriuos turi kiekviena mergina, tačiau jei norime, kad šis aksesuaras būtų gražus, reikia juo rūpintis.Plaukais rūpintis reikia dažnai, dėl to neužtenka nueiti į kelis mėnesius pas stilistę, kad plaukai būtų sveiki ir gražūs. Kaip pasirūpinti savo plaukais? Tai padaryti nėra sunku, tiesiog reikia noro.

  • Jau nuo senų laikų moterys sugalvodavo, kaip savo plaukus palepinti, buvo renkamasi plaukų kaukės su kiaušiniu, alumi, medumi ir kitais, iš gamtos gaunamais, ingridientais. Tačiau žinoma, jos yra vertingos ir padeda plaukams, tačiau ne taip, kad specialios kaukės plaukams, kurios padeda drėkinti plaukus, suteikti jiems apimties. Geriau neeksperimentuoti ir pirkti profesionalias plaukų kaukes, kuriose yra medžiagos, o jų pagalba ir bus stiprinami plaukai. Plaukų kaukės yra kelių tipų, galima rinktis nuplaunamas plaukų kaukes ir ne. Jei kaukė plaukams yra nuplaunama, jos negalima palikti per naktį ar dar ilgiau, nes per didelė drėgmė plaukams taip pat kenkia. Juk ant pakuotės parašyta, kiek reikia laiko kaukę laikyti ant plaukų, jog būtų gaunama didžiausia nauda.
  • Plaukų dažymas taip pat gali padėti Jūsų plaukams atsigauti. Reikia rinktis ekologiškus ir gerus plaukų dažus, jog jie vienu kartu nudažytų plaukus ir jų daugiau nereikėtų pakartotinai dažyti tam, kad išgauti spalvą. Verta paminėti, jog puoselėjantys plaukų dažai suteikia neįtikėtinai gyvybingą spalvą ir tolygiai padengia žilus plaukus. Produkto efektyvumą garantuoja sudėtyje esantys elektrizuojantys pigmentai, kurie giliai įsiskverbia į plauko vidų, taip išlikdami ilgesnį laiką. 
  • Jei norite atgaivinti plaukų spalvą, Jums nėra būtina plaukų dažyti iš naujo yra dažantis kondicionierius. Jis atgaivina ir paryškina plaukų spalvą ir suteikia jai gyvybingumo. Priemonė tinkama naudoti tiek dažytiems, tiek natūraliems plaukams, atspalvis nusiplauna po 5-6 galvos trinkimų. 
  • Svarbiausia, plaukus saugoti nuo karščio ir nenaudoti formavimo priemonių, tačiau jei tenka jas naudoti, geriausia kartu naudoti ir purškiklį, kuris padeda plaukams nuo karščio, tuomet Jūsų plaukai patirs mažiau sužalojimų.

Mylėkite ir būkite mylimos, rūpinkitės savo išvaizda ir plaukais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: