„Visų žvaigždžių“ dienoje – sporto, politikos, televizijos ir pramogų pasaulio žvaigždės

Sausio 24 d. Utenos daugiafunkcio sporto centro arenoje karaliavo krepšinis: tądien uteniškiai ir svečiai iš visos Lietuvos rinkosi į Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) „Visų žvaigždžių“ dieną.

O rinktis tikrai buvo dėl ko. Šventėje, kuri Utenoje surengta jau antrą kartą, dalyvavo gausus būrys politikos, sporto, pramogų pasaulio ir televizijos žvaigždžių.

Į „Visų žvaigždžių“ dieną atvyko Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Seimo pirmininko pirmasis pavaduotojas Vydas Gedvilas, Seimo narė Milda Petrauskienė, garsių šalies vyrų komandoje su LKML rinktine susigrūmė Voldemaras Chomičius, Virgilijus Alekna, Ramūnas Šiškauskas, policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės gydytojas Rimtautas Gudas, NATO pajėgų karys iš Ispanijos Juanas Carlosas Castro Ortizas, buvęs FIBA tarptautinės kategorijos krepšinio teisėjas Romualdas Brazauskas, futbolininkas Deividas Šemberas ir kt. Krepšininkes ir krepšininkus sveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Edis Urbanavičius bei kiti. Žiūrovus dainomis ir žaidimu garsių šalies vyrų komandoje linksmino dainininkas Donatas Montvydas, šokiais – Kauno „Žalgirio“ šokėjos, televizijos projekto „Lietuvos talentai“ žvaigždės, šokių kolektyvas „Aušrinė“. Renginį vedė ir nuotaikingų komentarų negailėjo Mindaugas Stasiulis.

„Visų žvaigždžių“ dienos metu krepšininkės rungėsi tritaškių konkurse, įgūdžių konkurse kartu su garsiosiomis krepšininkėmis savo metimo į krepšį įgūdžius išbandė ir jaunieji Utenos bei Ukmergės sporto mokyklų krepšininkai. Tritaškių konkurso nugalėtoja vėl tapo taiklioji Ela Briedytė, Marijampolės „Sūduvos“ snaiperė, tritaškių konkursą jau laimėjusi šešis kartus. „Sūduvos“ snaiperė yra laimėjusi ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) „Snaiperio“ konkursą, nurungdama geriausius šalies tritaškininkus vyrus.

Už pergalę tritaškio konkurse Elai Briedytei buvo įteiktas „Top Sport“ įsteigtas prizas – 800 eurų vertės čekis. Įgūdžių konkurse nugalėjo Andros Gabalytės, „Sūduvos“ krepšininkės, ir uteniškių jaunųjų krepšininkų trijulė. Jiems prizus ir dovanas įteikė Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Seimo pirmininko pirmasis pavaduotojas Vydas Gedvilas.

Šventėje atrakcijų netrūko ir žiūrovams. Pastarieji bandė ir rankos miklumą, ir gebėjimą greičiausiai apsirengti kuo daugiau marškinėlių, ir rungėsi su profesionaliomis krepšininkėmis bei garsiaisiais šalies vyrais.

„Visų žvaigždžių“ dieną vainikavo LMKL rinktinės ir garsių šalies vyrų komandos, pasivadinusios „Lietuva“, rungtynės. Ginčo kamuolį net du kartus išmetė Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius. Vieną kartą jį sugavo Virgilijus Alekna, antrą – Ieva Šimkutė. Rungtynėse buvo visko: taiklių metimų, baudų, grumtynių po krepšiu, įspūdingų dėjimų, greičio ir azarto. Gausių aplodismentų sulaukė Virgilijaus Aleknos džentelmeniška pagalba krepšininkėms, kurias jis po krepšiu tiesiog pakeldavo, kad jos galėtų be jokių problemų pataikyti į krepšį. Trečiajame kėlinuke aikštelėje žaidė visi: po 10 abiejų komandų žaidėjų. Prigesus šviesoms sunku buvo beįžiūrėti, kas kur bėga, kas meta, kas prasižengia. Bet tai buvo nebesvarbu: nugalėjo draugystė ir šventiška nuotaika, nors švieslentėje rezultatas degė LMKL rinktinės naudai 52:47. Naudingiausia rungtynių žaidėja pripažinta „Utenos“ krepšininkė Dalia Belickaitė. Jai prizas atiteko iš Algirdo Butkevičiaus rankų. LMKL direktorė, „Visų žvaigždžių“ dienos organizatorė Audra Ginelevičienė išrinko ir apdovanojo ir naudingiausią krepšininką. Juo tapo Virgilijus Alekna.

Pasibaigus rungtynėms netikėtai aikštelėje pasirodė TV laidos „Krepšinio pasaulyje“ kūrėjas ir vedėjas, sporto žurnalistas Vidas Mačiulis. Jį šventės vedėjas Mindaugas Stasiulis pasveikino su neseniai atšvęstu gimtadieniu ir pasidžiaugė, kad visą šventę parodys ir laida „Krepšinio pasaulyje“.

Šventė baigėsi konfeti lietumi, sveikinimas ir audringais aplodismentais. Garbūs svečiai nusifotografavo su krepšininkėmis ir garsių šalies vyko komanda. Reikia tikėtis, kad krepšinio šventė, kaip sakė meras Alvydas Katinas, į krepšinio sostinę Uteną atkeliaus dar ne kartą.


Informaciją parengė: Viešųjų ryšių skyrius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *