Visuomeninės tarybos posėdyje – apie pokyčius

Gegužės 29 dieną Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto policijos komisariate (toliau – Panevėžio apskr. VPK Panevėžio m. PK) vyko Visuomeninės tarybos prie Panevėžio apskr. VPK Panevėžio m. PK posėdis.

Tarybos nariai išklausė Panevėžio apskr. VPK Panevėžio m. PK viršininko Vido Sabonio pateiktą informaciją apie kriminogeninę padėtį Panevėžyje ir informaciją apie planuojamą Panevėžio apskr. VPK Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariatų sujungimą. Paaiškino, dėl ko atliekami šie pakeitimai, kokių rezultatų tikimąsi iš šios reformos.

Panevėžio apskrities VPK Panevėžio miesto PK Viešosios policijos skyriaus bendruomenės pareigūnė Renata Gustaitienė pasakojo apie prevencinį darbą, saugios gyvenamosios aplinkos formavimą, apie miesto bendruomenės glaudesnį bendradarbiavimą su policija.

Posėdyje diskutuota policijai ir visuomenei aktualiais klausimais, daug dėmesio skirta saugiai gyvenamajai aplinkai kurti, išklausyti tarybos narių pageidavimai, aptartos problemos ir ieškota jų sprendimų.

 
Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: